Старшокласники зустрілися з начальником відділу освіти

Дата: 23.02.2024 15:48

23 лютого до відділу освіти Бобровицької міської ради завітали здобувачі освіти 9-11 класів Козацького ЗЗСО І-ІІІ ступенів та Петрівської гімназії. Метою їх візиту було ознайомлення з системою роботи працівників освітньої установи. Учні спільно з педагогами Мирославом Партатусом, Людмилою Рагулін, Людмилою Харсікою, Богданою Партатус зустрілися з Валентиною Мартишевською, начальником відділу освіти, та в бесіді за «круглим столом» обговорили нагальні питання шкільного життя.

Здобувачі освіти взяли участь в інтелектуальному квізі «Ми – гідні сини й доньки своєї неньки-України», який провела Світлана Орел, консультант комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Бобровицької міської ради. Вони випробували свої сили в турах: «Історія», «Крєзнавство», «Українська мова», «Українська література», «Мистецтво», «Винаходи».

Квіз відбувся в форматі командного змагання, що сприяло взаємному обміну знаннями про історію, культуру й мистецтво українського народу. Гра сприяла розвитку в учнів важливих навичок і комунікативних здібностей, а саме: підвищенню рівня знань, аналізу інформації, командній роботі та розвитку лідерських якостей.

Проведення таких заходів сприяють розширенню кругозору школярів та різносторонньо розвивають їхній інтелект.

Відділ освіти міської ради