Освітні заклади міста отримали ноутбуки

Дата: 19.12.2023 10:49

Завдяки тісній співпраці міської ради з благодійними організаціями та благодійниками проводиться робота, яка сприяє розвитку освітніх закладів громади. Ми висловлюємо щиру вдячність керівництву чеської компанії «CEZ» за надання ноутбуків для навчальних закладів Бобровиці, що сприятиме покращенню організації навчального процесу в умовах триваючої російської агресії.

Дякуємо раднику Посольства України в Чеській Республіці Валерію Дем'янцю та першому секретарю Посольства Андрію Колесніченку за допомогу в доставленні гуманітарної допомоги для освітніх закладів міста.

Слова вдячності також адресуємо голові громадської організації «Спільна справа-Бобровиця» Максиму Полєтавкіну та бобровичанину Артему Демʼянцю за всебічну підтримку освітянської галузі та плідну співпрацю.

Відділ освіти міської ради