Дякуємо за подарунки до Дня святого Миколая!

Дата: 08.12.2023 10:47

День святого Миколая – одне з найулюбленіших свят, якого з нетерпінням чекають діти. Усі вони в очікуванні веселощів, подарунків та приємних сюрпризів. На діток, які не відвідують заклади освіти та отримують корекційно-розвиткові послуги на базі  КУ «Бобровицький ІРЦ», з нагоди свята чекали смачні та корисні подарунки, що надав депутат обласної ради, директор ТОВ «Козацьке» Сергій Чубовський.

Колектив КУ «Бобровицький ІРЦ», батьки та діти щиро дякують Сергію Миколайовичу за турботу, підтримку та смаколики. Дуже приємно усвідомлювати, що є люди, які від душі роблять добро.

Шановний Сергію Миколайовичу, бажаємо Вам успіхів у всіх справах, мирного неба, нових звершень та перемог!

колектив КУ «Бобровицький ІРЦ», батьки та діти