Участь у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнка "Золологічна галерея"

У березні поточного року в закладах освіти області комунальним закладом «Чернігівська обласна станція юних натуралістів» проведено обласний етап Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Зоологічна галерея». Цьогоріч на Конкурс представлено 78 робіт серед здобувачів освіти закладів загальної середньої та позашкільної освіти Бобровицької,  Борзнянської,  Корюківської, Ніжинської, Новгорода-Сіверської,  Носівської, Прилуцької, Чернігівської міських рад, Бахмацької, Новгорода-Сіверської, Ріпкинської,  Сосницької районних рад, Лосинівської селищної ради, Вертіївської, Комарівської, Новобасанської сільської ради та закладів обласного підпорядкування. Журі Конкурсу оцінювало творчі роботи учасників за критеріями, зазначеними в Умовах проведення Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Зоологічна галерея», а саме: художня виразність, реальність вигляду і характерних ознак птахів і ссавців регіону, зоогеографічних областей світу, оригінальність композиційного рішення, індивідуальність і креативність творчого почерку.

10:25 14.05.2021

День Європи «Із миром разом до процвітання»

Напередодні Дня Європи в Україні, яке відзначатиметься 15 травня в 2021 році, учасники Євроклубу «Форум» Бобровицького ліцею під керівництвом учителя англійської мови Ольги Жиглій  провели урочисте засідання під гаслом «Peace. Partnership. Prosperity.» День Європи жителі України відзначають як день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту. Оскільки до Цілей сталого розвитку належать Мир, Партнерство, Процвітання, під час засідання Євроклубу ліцеїсти обговорили кроки євроінтеграції України, які спрямовуються на добробут Батьківщини; також звернули увагу на освітні та кар’єрні можливості; висловили сподівання про мир у всьому світі. #миEUКРАЇНА N.B. Як відомо, День Європи відзначається щороку 5 травня Радою Європи та 9 травня Європейським Союзом. В Україні свято відзначають із 2003 року у третю суботу травня. До речі, Україна – єдина держава не член ЄС, у якій на державному рівні відзначається День Європи.

11:37 13.05.2021

Міжнародний фестиваль-конкурс "Сяйво Хортиці"

Учениця 3-А класу Бобровицького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 2  Марія ДІЧЕВСЬКА приймала участь у міжнародному фестивалі-конкурсі «Сяйво Хортиці» та стала лауреатом ІІІ ступеня в номінації «Інструментальна музика». Міжнародний фестиваль-конкурс «Сяйво Хортиці» відбувся за підтримки Уряду Республіки Болгарії, Міністерства освіти, культури та науки Республіки Болгарія, Всеукраїнського благодійного фонду «Злагода» у м. Запоріжжя у 2021 році дистанційно.

11:24 13.05.2021

В Україні відзначили День Матері.

Він встановлений згідно з Указом Президента від 10 травня 1999 року і відзначається кожної другої неділі травня. Цього дня вітають матерів і вагітних жінок – майбутніх мам.

16:05 11.05.2021

Вихованці середньої групи «Капітошка» вітають мам із прийдешнім святом

У житті кожної людини величезну роль відіграє мама - наша підтримка і опора. Саме у другу неділю травня українці відзначають День матері. Вихованці середньої групи «Капітошка» Бобровицького дошкільного навчального закладу ясла-садок «Золотий ключик» вітають своїх мам із прийдешнім святом.

15:15 11.05.2021

ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ ТА ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ

Із метою вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску в перемогу в Другій світовій війні, висловлення поваги всім борцям проти нацизму, увічнення пам’яті про загиблих у закладах загальної середньої освіти Бобровицької міської ради відбулося ряд тематичних заходів:

12:38 11.05.2021

05-07 травня 2021 року відбувся І (місцевий) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») (середня вікова група) в onlain-режимі. Основне завдання гри – національно-патріотичне та військово-спортивне виховання української молоді. У змаганнях взяли участь 6 роїв із Бобровицького ліцею, Бобровицьких № 1 та № 2, Кобижчанського, Козацького ЗЗСО І-ІІІ ступенів та Горбачівського ЗЗСО І-ІІ ступенів.

12:36 11.05.2021

Акція "Великодній кошик"

Рій "Соняшник" Рудьківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів із допомогою батьків зібрав Великодні смаколики і разом зі своїми вітаннями та вишитими власноруч серветками відіслали захисникам України в АТО/ООС.

12:30 05.05.2021

Акція "Збери великодній кошик воїну АТО/ООС"

Учні та вчителі Марковецького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів узяли участь в акції «Збери великодній кошик воїну АТО/ООС». Було зібрано багато продуктів харчування. Деякі сім’ї підготували пасочки, щоб наші захисники Великдень святкували з традиційною випічкою. Здобувачі освіти виготовили великодні листівки та написали листи до воїнів.

12:23 05.05.2021