ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ
22 січня – це день проголошення в 1919 році возз’єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Акт Злуки увібрав соборницькі прагнення українців всієї України та спирався на споконвічну мрію українців про незалежну, соборну державу. Вперше День Соборності на державному рівні офіційно відсвяткували 22 січня 1939 року в столиці Карпатської України м. Хусті. Це була найбільш масова демонстрація українців за 20 років перебування краю у складі Чехословаччини, адже зібралося понад 30 тисяч людей. У сучасній країні День Соборності вперше провели на державному рівні аж у 1999 році. Головною традицією та символом Дня Соборності є "живий ланцюг". Вперше такий з'явився ще у 1990, коли більш як мільйон українців взялись за руки і з'єднали Київ та Львів. До Дня Соборності України у закладах освіти проведено:
Затверджено Положення про педагогічну інтернатуру
Міністерство освіти і науки затвердило Положення про педагогічну інтернатуру. Відповідний наказ МОН від 25 жовтня 2021 р. №1128 було зареєстровано в Міністерстві юстиції України 24 грудня 2021 р. за №1670/37292.
Спеціалісту, якого вперше буде призначено на посаду, призначатимуть досвідченого вчителя
Молодим вчителям призначатимуть педагога-наставника
Участь у конкурсі
У листопаді-грудні 2021 року комунальним позашкільним навчальним закладом «Центр національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді» проведено ІІ (регіональний) тур конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт у рамках Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна». Суддівською колегією ІІ туру проведено оцінювання матеріалів, визначено переможців та призерів Конкурсу.
Тематичними пріоритетами конкурсу будуть європейська ідея, захист довкілля, цифровізація тощо
Школи запрошують до участі в конкурсі проєктів для євроклубів
Заняття з художньо-продуктивної діяльності
Аплікація – один із улюблених видів дитячих виробів. Вона допомагає дитині засвоїти багато вміння: вирізати ножицями, акуратно приклеювати, працювати з різними матеріалами, розвиває абстрактне мислення. У групі «Перлинка» Бобровицького ДНЗ ясла-садок «Золотий ключик» (вихователь Вікторія Приходько) відбулося заняття з художньо-продуктивної діяльності (аплікація обриванням). Тема: Різдвяна ніч.
Зимові канікули в Бобровицькому ЗПО «Центр дитячої творчості»
Вихованці Бобровицького закладу позашкільної освіти «Центр дитячої творчості» весело, пізнавально, креативно, цікаво та з користю проводять зимові канікули. Керівник гуртка «Умілі руки» Пулінець Юлія Віталіївна провела для гуртківців майстер-клас по виготовленню новорічної цукерки та золотої рибки. Діти отримали від роботи яскраві враження та неабияке задоволення.
Участь у проєкті «Реформа освіти: виклики для об’єднаних територіальних громад»
У 2021 році Бобровицька ТГ брала участь у проєкті «Реформа освіти: виклики для об'єднаних територіальних громад», запропонованим благодійною організацією «Центр освітніх ініціатив» та її регіональним партнером, громадською організацією «Сіверський інститут регіональних досліджень», за підтримки Посольства США в Україні. Даний проєкт передбачав упровадження чотирьох пілотних моделей методичних служб – Центрів професійного розвитку, по два - у Львівській та Чернігівській областях.
Маленькі колядники
У переддень Різдва Христового до відділу освіти Бобровицької міської ради завітали вихованці Бобровицького закладу дошкільної освіти ясла-садок «Веселка» з веселою колядою та подарували дивовижне відчуття святкової радості. Маленькі колядники одягнені у народні українські новорічні костюми, гарно вивчили колядки, вірші та побажання. Чудові колядки, віншування, щирі емоції виконавців неймовірно зворушили працівників відділу освіти.
З Україною в серці
Однією із важливих ланок виховної роботи Бобровицького ліцею є розвиток волонтерського руху. Саме тому в рамках проєкту «Шануємо минуле і відкриваємо майбутнє» (керівник - педагог-організатор Ірина Сиромятнікова) було розроблено систему роботи з формування патріотичних почуттів, національної свідомості, активної життєвої позиції учасників освітнього процесу та створено волонтерський загін «Янгол добра». Ще з 2014 року члени загону разом із джурами та лідерами учнівського самоврядування ліцею є ініціаторами багатьох добрих і корисних справ у закладі та поза його межами. Так, ліцеїсти плели захисну сітку в зону АТО, зустрічалися із волонтерами Бобровицької ОТГ, долучалися до важливих благодійних акцій та проводили ярмарки.