Маленькі колядники

Дата: 06.01.2022 11:47

У переддень Різдва Христового до відділу освіти Бобровицької міської ради завітали вихованці Бобровицького закладу дошкільної освіти ясла-садок «Веселка» з веселою колядою та подарували дивовижне відчуття святкової радості. Маленькі колядники одягнені у народні українські новорічні костюми, гарно вивчили колядки, вірші та побажання. Чудові колядки, віншування, щирі емоції виконавців неймовірно зворушили працівників відділу освіти.

Начальник відділу освіти Людмила Панасюк щиро подякувала колядникам за створену святкову атмосферу та гарний настрій і побажала їм щастя, радості та успіхів у навчанні, пригостила солодкими подарунками. Усі присутні приєдналися до слів вдячності та привітань.