Всеукраїнська акція «Сади Перемоги»

Колектив Бобровицького закладу дошкільної освіти «Сонечко» долучився до всеукраїнської акції «Сади Перемоги», яка спрямована на ефективне використання доступних земельних ділянок для вирощування продуктів харчування задля недопущення продовольчої кризи в Україні. «Ми не починаємо щось нове, а розширюємо свої можливості у нелегкий для України час. Сподіваємося, що завдяки нашій родючій землі та завзяттю працівників, діти нашого закладу будуть забезпечені овочами та фруктами в новому навчальному році. Разом до Перемоги!» - говорить Ольга Рева, керівник закладу.

10:50 23.05.2022

День Європи

Щорічно в третю суботу травня в Україні святкується День Європи. Це свято для українців  – особливий день, адже нашу країну та Європейський Союз єднають спільні цінності, історія та культура, демократія й свобода.

11:41 20.05.2022