Участь у бліц-конкурсі ескізів муралів "Все буде Україна!"

За ініціативи Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді МОН України проведено бліц-конкурс ескізів муралів «Все буде Україна!» з метою консолідації та формування історичної свідомості українського народу, збереження національної па’яті. Надіслано понад 200 конкурсних робіт – проектів мурал-арту з 13 областей України.

12:23 04.08.2022

Екскурсія містом

Виховуючи почуття гордості за своє рідне місто, людей, які живуть у ньому, в Бобровицькому закладі дошкільної освіти "Сонечко" (директор Ольга Рева) для вихованців проведена онлайн-екскурсія "Похід нашим містом".

14:46 02.08.2022

До уваги вчителів загальної середньої освіти!

Наукові співробітники відділу моніторингу та оцінювання якості загальної середньої освіти Інституту педагогіки НАПН України розробили анкету для педагогічних працівників (https://forms.gle/C1R2Y1nA7say3zBm9) з метою вивчення досвіду організації оцінювання результатів навчання здобувачів загальної середньої освіти під час дистанційного навчання в умовах карантинних обмежень та воєнного стану.

14:44 28.07.2022