МОН України розробляє новий план із упровадження англійської мови

Дата: 30.06.2023 10:55

Міністерство освіти і науки України розробляє план з упровадження англійської мови на 2023–2026 роки.

Міністерство підтримує ініціативу Президента України, який вніс до Верховної Ради законопроєкт про надання англійській мові статусу міжнародної в Україні. Це важливий крок як для глобального розвитку української освіти і науки, так і для європейської інтеграції.

Оксен Лісовий, міністр освіти і науки України, зазначив: «Англійська мова – це мова науки і глобального світу. Усі сучасні дослідження в різних сферах публікують англійською. Знання мови дає можливість читати першоджерела і бути в контексті сучасних політик, а це дозволяє не лише наздоганяти світ, а й формувати тренди. Бути активними гравцями на міжнародній арені. Бути суб’єктами».