До уваги вчителів загальної середньої освіти!

Наукові співробітники відділу моніторингу та оцінювання якості загальної середньої освіти Інституту педагогіки НАПН України розробили анкету для педагогічних працівників (https://forms.gle/C1R2Y1nA7say3zBm9) з метою вивчення досвіду організації оцінювання результатів навчання здобувачів загальної середньої освіти під час дистанційного навчання в умовах карантинних обмежень та воєнного стану.

14:44 28.07.2022

ТРИВАЄ КОНКУРС-ОГЛЯД ЕЛЕКТРОННИХ ОСВІТНІХ РЕСУРСІВ ДЛЯ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

Інститут модернізації змісту освіти проводить конкурс-огляд, що допоможе забезпечити здобувачів загальної середньої освіти та педагогічних працівників електронними освітніми ресурсами. Він стане актуальним для українців, які знаходяться на тимчасово окупованих територіях України або за кордоном.

14:33 28.07.2022

БЕЗПЕКА ПІД ЧАС НАВЧАННЯ: РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ УКРИТТЯ

Державна служба з надзвичайних ситуацій розробила рекомендації щодо організації укриттів у об'єктах фонду захисних споруд цивільного захисту персоналу та дітей (учнів, студентів) закладів освіти.

14:27 28.07.2022