Вітаємо переможців ІІІ Всеукраїнського етапу конкурсу-захисту науково-дослідницької роботи членів-учнів Малої академії наук України

Дата: 02.06.2023 07:47

Відповідно до наказу Міністерства науки і освіти України від 04.11.2022 №985 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2022/2023 навчальному році» у травні 2023 року в онлайн- режимі проводився конкурс-захист науково-дослідницьких робіт.

Учасниками наукового форуму стали 986 юних науковців України. Серед учнівської команди інтелектуалів Чернігівської області були й здобувачі освіти Бобровиччини.

За результатами конкурсу-захисту  посіли призові місця:

диплом ІІІ ступеня – Анна Лагус, учениця 9 класу Бобровицького ліцею, наукове відділення технічних наук, секція «Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження», тема роботи «Екологічно безпечний спосіб отримання волокнистого напівфабрикату зі стебел Ambrosia Frtemisiifolia» (науковий керівник Оксана Ященко);

диплом ІІІ ступеня – Шамич Вікторія, учениця 11 класу Бобровицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1, наукове відділення екології та аграрних наук, секція «Охорона довкілля та раціональне природокористування», тема роботи «Оцінка екологічного стану атмосферного повітря міста Бобровиці за допомогою мікробіологічних методів» (науковий керівник Лариса Ярош).

Щиро вітаємо переможців та їхніх наукових керівників! Бажаємо подальших творчих успіхів і здобутків!