Вітання зі святом Останнього дзвоника

Дата: 02.06.2023 09:41

Дорогі  учні!  Шановні вчителі та батьки! Щиро вітаю вас зі святом Останнього дзвоника – святом прощання зі школою!

Навчальний рік, який минув, був доволі важким і цікавим водночас. Не зважаючи на повітряні тривоги, постійні стреси воєнного часу, у закладах освіти успішно здійснювалося навчання за новим Державним стандартом  базової середньої освіти, новими модельними навчальними програмами, методиками, підходами.  Працюючи  «по-новому» в  5 класі,  педагоги підбили підсумки та оцінили результати навчання   в  НУШ.

Для багатьох здобувачів освіти останній дзвоник сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень. Тож бажаю вам гарно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.
Для вас, випускники, цей дзвоник справді є останній. Залишаються позаду ваші шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів.
Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Бажаю, щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями й здобутками. Вірю, що ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни! Бажаю вам впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх  мрій.

Глибоко вдячна педагогам і батькам, які вклали у своїх вихованців і душу, і серце, і знання! Своєю любов'ю та невтомною працею допомагали пізнавати світ, прищеплювали найвищі моральні цінності.

Щастя всім, добра, міцного здоров’я ,  успіхів, миру та Перемоги!

З повагою

Начальник                                                                                              Валентина МАРТИШЕВСЬКА