Сьогодні заклади освіти Бобровицької міської розпочали вручення документів про освіту

Дата: 09.06.2023 16:07

471 день війни…  Завершився 2022- 2023 навчальний рік. Рік війни, смутку, болю, сліз.  Рік, коли навчали та навчались за кордоном, в укриттях, під звуки повітряної тривоги. Цей рік  згуртував нас,  навчив цінувати кожну хвилину життя , насолоджуватись уроками та життям у школі, любити друзів та поважати вчителів.
Сьогодні в закладах освіти розпочали вручення документів про освіту.

Цьогоріч маємо освітянські досягнення та перемоги.

290 – здобувачів освіти отримали свідоцтво про початкову освіту;

239 – здобувачів освіти отримали свідоцтва про  базову освіту;

16 – свідоцтв про базову освіту з відзнакою;

135 –  свідоцтв про повну загальну середню освіту;

4 – срібні медалі;

9 – золотих медалей.

Шановні випускники,  шкільні роки дали вам якісні знання, навчили відстоювати свої переконання і погляди, озброїли безцінним досвідом, який обов'язково стане вам в нагоді в майбутньому. Цінуйте його та примножуйте, адже саме  вам, любі випускники, відбудовувати та прославляти нашу неньку - Україну.

Бажаємо не зупинятися на досягнутому, удачі у ваших починаннях, а також наснаги та оптимізму, впевненості у виборі професії. Бажаємо вам мирного неба. Все буде Україна!

Настане мир, здобудемо, виборемо Перемогу, повернуться з війни вчителі, батьки, брати та сестри і затанцюємо на площі міста найкращий випускний вальс!

Начальник відділу освіти міської ради          Валентина МАРТИШЕВСЬКА