Відділ освіти

ТРИВАЄ КОНКУРС-ОГЛЯД ЕЛЕКТРОННИХ ОСВІТНІХ РЕСУРСІВ ДЛЯ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

Інститут модернізації змісту освіти проводить конкурс-огляд, що допоможе забезпечити здобувачів загальної середньої освіти та педагогічних працівників електронними освітніми ресурсами. Він стане актуальним для українців, які знаходяться на тимчасово окупованих територіях України або за кордоном.

14:33 28.07.2022

БЕЗПЕКА ПІД ЧАС НАВЧАННЯ: РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ УКРИТТЯ

Державна служба з надзвичайних ситуацій розробила рекомендації щодо організації укриттів у об'єктах фонду захисних споруд цивільного захисту персоналу та дітей (учнів, студентів) закладів освіти.

14:27 28.07.2022

Шановні колеги!

Сьогодні, 28 липня 2022 року, в день Хрещення Київської Русі та князя Володимира, ми вперше святкуємо День Української Державності - нове свято, призначене президентом України, Володимиром Зеленським. Це свято сприяє утвердженню спадковості більш ніж тисячолітньої історії української держави, а також захисту національних інтересів України.

09:08 28.07.2022

Віримо в ЗСУ! Віримо в Перемогу!

Настав нестерпний час, коли діти бачать і переживають те, свідком чого  не повинні бути. Прикро, що вони вже знають, що таке війна. Наше юне покоління зростає патріотично налаштованим.  Діти пишаються тим, що вони – українці,  вірять в наші Збройні Сили, в нашу Перемогу.

14:24 25.07.2022