Продовжується ремонт доріг

Бобровиці продовжується ремонт доріг з твердим покриттям. На повну потужність працює спеціальний автомобіль для ремонту дорожнього покриття VOLVO FH STRASSMAYR. Зокрема, вже вдалося відремонтувати велику кількість ям та вибоїн у центрі міста. По завершенню відновлення доріг в місті ця робота проводитиметься  в інших населених пунктах громади.

08:47 17.05.2023

Оголошення  про  скликання 26 сесії VIII скликання.

Оголошення про скликання 26 сесії VIII скликання.

Бобровицька міська рада повідомляє, що 25 травня 2023 року об 11.00 годині в адмінприміщенні міської ради (зал засідань, ІІІ поверх) за адресою: вул. Незалежності, 46, м.Бобровиця відбудеться засідання 26 сесії Бобровицької міської ради VIII скликання. На сесію запрошуються: депутати Бобровицької міської ради, депутати обласної ради, керівники установ, організацій  підвідомчої території.

08:30 16.05.2023

Подарунки військовим від випускників

Випускники старшої групи «Перлинка» закладу дошкільної освіти «Золотий ключик» готуються до свого першого випускного балу. На батьківських зборах майбутніх першокласників було вирішено не дарувати щось садочку на згадку від випускників, а придбати подарунки для наших українських воїнів та відправити їм посилку на знак подяки за те, що захищають усіх нас від ворожої навали.

14:40 15.05.2023

Оголошення

Протягом восьми діб з 08 год.00 хв. 15 травня 2023 року до 17 год. 00 хв. 22 травня 2023 року залізничний переїзд 777 км станції Бобровиця (в напрямку с. Браниця) автомобільної дороги загального користування обласного значення О250701 км 23+300 буде тимчасово закритий для всіх видів транспорту в зв’язку із заміною переїзного настилу.

07:45 15.05.2023

З Днем матері привітали матерів загиблих захисників України

12 травня в рамках загальнообласної акції «Мати Героя», приуроченої до Дня матері, відбулась зустріч з матерями військових, які загинули, захищаючи Україну від рашистської навали у період 2014-2023 років. Саме вони, мами, які виховали справжніх патріотів України, гордість Бобровицької громади, заслуговують на першочергові привітання з цим святом. Зі словами вдячності, шани та подяки звернулися до жінок заступник міського голови Сергій ЦИБА та начальник І відділу Ніжинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Андрій В’ЯЛИЙ.

14:11 12.05.2023

14 травня – День матері

День матері – це особливе свято, яке нагадує про рідну й дорогу серцю людину. Мама – це наш янгол-охоронець, наше життя, наш всесвіт. Немає нічого сильнішого, ніж свята материнська любов. Молитви мільйонів українських матерів невидимим омофором вкривають і захищають Україну, кожного воїна, кожну сім’ю і дитину.

14:03 12.05.2023

Інформуємо

Бобровицька міська рада повідомляє, що інформацію про зниклих безвісти чи щодо надання психологічної допомоги можна отримати за такими посиланнями:

13:10 12.05.2023

Щиро дякуємо за добру справу!

В рамках двомісячника з благоустрою продовжуємо прикрашати наше місто квітами. Підприємець Микола ОНОШКО подарував 50 петуній для облаштування квіткової клумби  в центрі Бобровиці. Дякуємо за співпрацю та допомогу, адже гарні квітучі клумби створюють усім гарний настрій та позитивні емоції!

12:30 12.05.2023