Відбулася інформаційно-просвітницька зустріч з питань вакцинації

23 квітня, в рамках Українського тижня імунізації, регіональний координатор від ГС «Коаліція за вакцинацію» Ніна Макарова провела інформаційно-просвітницьку зустріч в ЗДО «Золотий ключик» м. Бобровиця з метою збільшення обізнаності освітян та батьків дітей про інфекційні ризики та переваги вакцинації.

16:31 23.04.2024

Автомобіль для військових

Сьогодні міська рада передала відремонтований автомобіль нашим землякам-військовим із 56-ї окремої мотопіхотної бригади для виконання завдань за призначенням у зоні бойових дій.

16:30 23.04.2024

Полтавський Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут запрошує на навчання

Полтавський Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут здійснює підготовку фахівців за освітньо-професійним ступенем «фаховий молодший бакалавр» для проходження військової служби за контрактом на посадах сержантського та старшинського складу у Збройних Силах України.

14:31 23.04.2024

Дякуємо за добру справу!

Представники Благодійного фонду «КАРІТАС-СПЕС» Київсько-Житомирської Дієцезії Римсько-Католицької Церкви в Україні у співпраці з Центром надання соціальних послуг Бобровицької міської ради надали благодійну допомогу ВПО у вигляді продуктів харчування та засобів гігієни.

12:55 23.04.2024

Відбулася загальнонаціональна акція єднання та віри  «Випускники-2024 року для майбутніх поколінь»

Відбулася загальнонаціональна акція єднання та віри «Випускники-2024 року для майбутніх поколінь»

Здобувачі освіти Кобижчанського та Рудьківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів підтримали ініціативу Асоціації професіоналів довкілля, долучившись 19 та 22 квітня до загальнонаціональної акції єднання та віри «Випускники-2024 року для майбутніх поколінь».

12:08 23.04.2024

Триває прийом заяв для зарахування дітей до 1-х класів

Відповідно до рішення виконавчого комітету Бобровицької міської ради від 29 лютого 2024 року «Про визначення терміну прийому закладами загальної середньої освіти Бобровицької міської ради заяв щодо зарахування учнів до перших класів у 2024 році», прийом документів для зарахування дітей  до 1-х класів закладів загальної середньої освіти Бобровицької міської ради (крім Бобровицького ліцею) триває з 25 березня 2024 року по 31 травня 2024 року.

10:08 23.04.2024

До уваги мешканців громади!

Актуальна інформація про інфекції та щеплення тепер у зручному Телеграм-боті. Просто відскануйте qr-код, введіть у Телеграм-пошук ім’я @UaVaxBot або перейдіть за посиланням https://t.me/UaVaxBot і дізнайтесь про таке:

16:29 22.04.2024

«Працевлаштування переселенців та ветеранів війни – один із пріоритетів роботи служби зайнятості»

Так на «круглому столі», що відбувся днями в Бобровицькій міській раді, сказав заступник директора – начальник управління матеріально-технічного забезпечення та закупівель Чернігівського обласного центру зайнятості Вячеслав Бєлогура. Участь у заході взяли в.о. міського голови Геннадій Іванюк, представники служби зайнятості, громадських організацій, соціальні партнери, роботодавці, а також учасники бойових дій та переселенці.

15:50 22.04.2024

Програму додаткової грошової допомоги для пенсіонерів продовжено ще на 3 місяці

Програму додаткової грошової допомоги для пенсіонерів за рахунок коштів Всесвітньої продовольчої програми Організації Об’єднаних Націй (ВПП ООН), які проживають на територіях активних або можливих бойових дій, продовжено ще на 3 місяці: квітень, травень і червень. Ця програма підтримки пенсіонерів діє в Україні з серпня 2023 року

12:24 22.04.2024