Бобровичанин Григорій Йосипович Свиридов святкує 101-й День народження!

Він гідно прожив більш ніж століття, був свідком і учасником багатьох історичних подій, що змушували повністю міняти звичний уклад життя. Григорій Йосипович пройшов кривавими стежками Другої світової війни, захищаючи Батьківщину, потім присвятив своє життя журналістиці - працював у районній газеті, висвітлюючи новини та події Бобровиччини.

11:03 13.04.2024

Гайда до пригод у бібліотеці!

Свіжий вітер дитячої енергії оживив стіни Публічної бібліотеки, коли до неї  завітали діти з Пісківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. П.Г. Тичини. Місце, де  література поєднується з безмежним світом дитячих фантазій, стало місцем для незабутніх моментів, наповнених захоплюючими пригодами та навчанням.

10:53 13.04.2024

Бобровицька громада провела в останню дорогу загиблого Героя

12 квітня на центральні площі міста відбувся мітинг-реквієм. Наша громада попрощалася із своїм земляком, воїном-захисником Олександром Олександровичем Шакуном. Не вагаючись, він став на захист Батьківщини, був патріотом своєї рідної землі й захищав Україну та її народ.

17:52 12.04.2024

Не втомлюємося допомагати ЗСУ

Сьогодні в.о. міського голови Геннадій Іванюк передав для наших Героїв-земляків два квадрокоптери DJI Mavic 3, що придбала міська рада. Віримо в наші Збройні Сили України!

14:08 12.04.2024

Споживайте електроенергію ощадливо

​​Російські ракети та дрони вранці завдали значних пошкоджень українським електростанціям. В цьому році це вже третя масована атака на українську генерацію. Під час двох попередніх також постраждали теплові та гідроелектростанції. Їх головна роль в енергосистемі – можливість швидко збільшувати виробництво електроенергії вранці та ввечері, коли споживання стрімко зростає. Сьогодні деякі з них не можуть це робити через руйнування, яких завдала російська армія.

20:49 11.04.2024

Як дізнатись, чи є ви потенційним отримувачем субсидії

Пенсійний фонд України виявив 50 717 домогосподарств, які потенційно можуть одержувати житлову субсидію, але наразі за отриманням виплати не зверталися (пункт 11 Порядку реалізації експериментального проєкту щодо удосконалення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.06.2023 № 601).

16:35 11.04.2024

Під час робочої зустрічі обговорено актуальні напрямки надання соціальних послуг

10 квітня 2024 року в межах співпраці між Бобровицькою міською радою та  БФ «Право на захист», за участю представників Фонду та ініціативної групи мешканців громади, відбулося обговорення стану надання соціальних послуг у громаді.

15:14 11.04.2024

Голосуємо всією громадою за проєкти бюджету участі

Шановні мешканці громади! З 15.04.2024 по 30.04.2024 (включно) буде проведено голосування на підтримку проєктів, реалізація яких передбачена в 2024 році Програмою «Бюджет участі Бобровицької міської ради». 01 квітня 2024 року відбулось засідання робочої групи з питань реалізації бюджету участі Бобровицької міської ради, на якому були розглянуті та позитивно оцінені 2 проєктні заявки, а саме:

10:42 11.04.2024