Назавжди 33: у Бобровиці попрощалися із загиблим Героєм

Моторошна звістка знову прийшла до нашої громади. У боях на Донеччині загинув житель Бобровиці Ярослав Станіславович КОЗЕРЕЦЬКИЙ. Він народився в с.Яблунівка. Там закінчив сільську школу, потім навчався в Бобровицькому сільськогосподарському технікумі, працював у Бобровицькому РЕМі, на підприємстві «Укрпошта», оператором на заводі компанії «Кока-кола».

15:12 31.05.2023

Система безоплатної допомоги запускає кампанію про допомогу постраждалим від від сексуального насильства, пов’язаного зі збройною агресією росії проти України, та домашнього насильства

Постраждати від насильства може кожен і кожна. Варто подбати про себе та звернутися по допомогу.  Для цього ми розробили серію відео та корисних матеріалів, з якими будемо вас знайомити, щоби якомога більше людей могли розпізнати насильство та дізналися, як захистити свої права з допомогою системи БПД.

09:55 30.05.2023

На щотижневій апаратній нараді обговорено актуальні питання

29 травня під головуванням в.о. міського голови Геннадія ІВАНЮКА відбулась щотижнева апаратна нарада. Учасники зібрання обговорили напрямки співпраці та обміну досвідом з містом Івано-Франківськ та Латвійським містом Саласпілс. Заступник міського голови Сергій ЦИБА розповів про види робіт щодо відновлення знаку при в’їзді до Бобровицької громади зі сторони с. Марківці.

17:04 29.05.2023

Як вести бізнес «у хмарі»?

6 червня розпочинається серія вебінарів «Хмарні технології як шлях до інновацій та росту бізнесу». Для підприємців – це можливість дізнатися про «хмарні» можливості для побудови бізнесу, оптимізації роботи, посилення безпеки й підвищення конкурентоспроможності.

16:24 29.05.2023

Повідомлення до депутатів Бобровицької міської ради, обраних за списками Чернігівської обласної партійної організації політичної партії «РІДНИЙ ДІМ»

Повідомляємо, що 31 травня 2023 року о 13:00 за адресою: Чернігівська область, місто Чернігів, вул. Магістратська, 4 відбудеться конференція Чернігівської обласної партійної організації політичної партії «Рідний дім». На конференції буде вирішуватись питання внесення пропозиції про відкликання за народною ініціативою депутатів Бобровицької міської ради Глови Л.П. та Швитай В.Ю.

08:45 29.05.2023

Бобровицька громада попрощалася із загиблими Героями

28 травня на центральній площі міста зібралася численна громада, представники влади, військовослужбовці, рідні, близькі, друзі, побратими, щоб провести в останню путь наших земляків, воїнів-Героїв Сергія БЕРЕЖНОГО та Олексія БЄЛЯВСЬКОГО. До присутніх звернувся в.о.міського голови Геннадій ІВАНЮК: «З гіркою скорботою ми зібралися сьогодні, щоб віддати шану загиблим Героям, нашим хоробрим воїнам. Вони з честю виконали свій військовий обов’язок заради світлого майбутнього, вільної, незалежної, процвітаючої України.

15:01 28.05.2023

У громаді продовжується ремонт доріг

Ремонт доріг – це пріоритетний напрямок роботи нашої територіальної громади. На даний час ця робота активно проводиться у Бобровиці силами КП «Міськдобробут». Як повідомлялося раніше, для проведення ремонтів дорожнього покриття міською радою був придбаний спеціальний автомобіль VOLVO FH STRASSMAYR та необхідні активні компоненти. Після завершення робіт у місті, ремонт доріг продовжиться в інших населених пунктах. Не залишається осторонь від актуальних питань життєдіяльності громади ТОВ «Земля і Воля». Так, за кошти сільгосппідприємства відремонтовано дороги в селах Марківці, Ярославка, на даний час така робота проводиться в Кобижчі. Дякуємо ТОВ «Земля і Воля» за допомогу, адже тільки спільними зусиллями ми зможемо відремонтувати дороги та утримувати їх у належному стані.   Бобровицька міська рада

15:00 25.05.2023

Відбулась чергова сесія Бобровицької міської ради

25 травня проведено засідання постійних комісій міської ради, на яких розглянуто та обговорено 59 питань порядку денного, що винесені на розгляд 26 сесії Бобровицької міської ради VIII скликання. Пленарне засідання сесії вів в.о. міського голови Геннадій ІВАНЮК. Із 26 депутатів міської ради на засідання сесії прибули 21. Вікторія ГРАБОВА, начальник фінансового відділу міської ради, інформувала про зміни до бюджету Бобровицької міської територіальної громади на 2023 рік.

14:25 25.05.2023