Нарада керівників ЗЗСО

Дата: 24.04.2024 16:50

24 квітня у відділі освіти Бобровицької міської ради відбулася нарада керівників закладів загальної середньої освіти. На початку зустрічі Валентина Мартишевська, начальник відділу освіти, поділилася своїми враженнями, які отримала під час робочої поїздки до міста Івано-Франківськ.

Нарада пройшла у формі конструктивного діалогу, під час якого директори поділилися своїми проблемами, озвучили плани на найближчий час.

Олена Дурицька, головний спеціаліст відділу освіти, нагадала керівникам про терміни написання педагогічними працівниками заяв на відпустку.

Підбиваючи підсумки, Валентина Григорівна наголосила на важливості прийнятих рішень, окреслила найближчі заходи з їх реалізації та подякувала присутнім за плідну співпрацю.