Відбулася загальнонаціональна акція єднання та віри «Випускники-2024 року для майбутніх поколінь»

Дата: 23.04.2024 12:08

Здобувачі освіти Кобижчанського та Рудьківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів підтримали ініціативу Асоціації професіоналів довкілля, долучившись 19 та 22 квітня до загальнонаціональної акції єднання та віри «Випускники-2024 року для майбутніх поколінь».

Завершуючи навчання й прощаючись із дитинством, одинадцятикласники вирішили озеленити території закладів освіти. Під керівництвом Володимира Ярошенка, учителя предмета «Захист України» (Рудьківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) та Світлани Колоши, класного керівника 11 класу (Кобижчанський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) вони висадили декоративні туї та фруктові дерева: вишні, сливи, абрикоси, горіх.

Цьогорічні випускники – це саме те молоде покоління, яке будуватиме й відбудовуватиме нашу Україну після Перемоги.

Кожен з них мав змогу посадити дерево в своєму населеному пункті, щоб через 20 років уже своїм дітям показати, якою сильною була віра в нашу державу.

Цей крок єдності – символ нашим воїнам на передовій щодо незламної віри в Перемогу!

Випускники 2024 року – це майбутні архітектори нової України, вільної та незалежної!

Відділ освіти міської ради