ЧОРНОБИЛЬ НЕ МАЄ МИНУЛОГО ЧАСУ

Дата: 26.04.2024 14:30

Чорнобиль...Слово, що стало символом горя і страждання. Минуло 38 років від того дня, коли Україну спіткала страшна  трагедія - техногенно-екологічна катастрофа, спричинена вибухом реактора четвертого енергоблоку Чорнобильської атомної електростанції, яка нанесла непоправної шкоди довкіллю та здоров'ю людей.

26 квітня лідери учнівського самоврядування «Престиж» Бобровицького ліцею разом із заступником з навчально-виховної роботи Тамарою Маринченко та педагогом-організатором Іриною Сиромятніковою долучилися до загальнонаціональної хвилини мовчання та мітингу-реквієму з нагоди 38-х роковин Чорнобильської катастрофи.

У рамках заходу ліцеїсти разом із начальником відділу освіти Валентиною Мартишевською вшанували пам'ять Героїв Чорнобиля та поклали квіти до пам'ятного знаку ліквідаторам і постраждалим від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Низький уклін усім ліквідаторам, хто боровся зі страшною бідою. Священна пам'ять про їх подвиг не згасне у віках та збережеться в серцях українського народу.