A A A K K K
для людей із порушенням зору
Бобровицька міська рада
Чернігівська область

Відділ освіти

Про діяльність КУ «Бобровицький інклюзивно-ресурсний центр» в умовах воєнного стану

У період воєнного стану фахівці інклюзивно-ресурсного центру (далі - ІРЦ) продовжують забезпечення системного кваліфікованого супроводу дітей з особливими освітніми потребами.

11:35 17.05.2022

День пам’яті жертв політичних репресій

День пам’яті жертв політичних репресій – щорічний національний пам’ятний день в Україні, що припадає на третю неділю травня. Відзначається згідно з Указом Президента від 21 травня 2007 року з метою вшанування пам’яті жертв політичних репресій комуністичного режиму.

08:09 16.05.2022

Щодо зарахування до 1 класу

Відповідно до листа МОНУ № 1/4202-22 від 16.04.2022 «Щодо зарахування до 1-го класу закладів загальної середньої освіти» та Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо державних гарантій в умовах воєнного стану, надзвичайної ситуації або надзвичайного стану» та статті 571 Закону України «Про освіту»  здобувачам освіти, які в умовах воєнного стану, надзвичайної ситуації або надзвичайного стану в Україні чи окремих її місцевостях, оголошених у встановленому порядку (особливий період) були вимушені змінити місце проживання (перебування), залишити робоче місце, місце навчання, незалежно від місця їх проживання (перебування) на час особливого періоду гарантується організація освітнього процесу в дистанційній формі або в будь-якій іншій формі, що є найбільш безпечною для його учасників.

16:28 09.05.2022

Про результати участі в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

Упродовж лютого 2022 року учнівська команда закладів освіти Бобровицької міської ради взяла участь у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, що проводився в онлайн режимі.

12:48 09.05.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано