Новий рік - пора чудес і казки

Новорічний казковий світ "Руками творимо дива", створений руками дітей та їх батьків Бобровицького закладу дошкільної освіти "Сонечко" допоможе зберегти неповторну святкову атмосферу затишку та любові в закладі.

08:51 31.12.2021

Шановні колеги!

Вітаю вас із Новим Роком та Різдвом Христовим!

10:50 30.12.2021

Участь у конкурсі

Денисюк Анастасія, учениця 11-Б класу Бобровицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1 (вчитель Градко Раїса Петрівна), взяла участь у  Всеукраїнському конкурсі літературних, дослідницьких та мультимедійних учнівських проєктів, присвячених 150-річчю з Дня народження Лесі Українки. Робота Анастасії «Міст до поетеси» (напрям "Літературні проєкти", категорія "Лист"),  отримала диплом ІІІ ступеня  (наказ НЦ "МАНУ" від 08.11.2021 № 341).

15:23 29.12.2021

Практичні заняття з предмету «Захист України»

Відповідно до навчальної програми  з предмету «Захист  України», з метою формування в здобувачів освіти 10-11 класів життєво необхідних  знань, умінь і навичок щодо захисту України, підготовки учнів до професійної орієнтації молоді, до служби у Збройних Силах України та інших військових формуваннях, визначених чинним законодавством, до захисту життя і здоров’я, забезпечення власної безпеки і безпеки інших людей у надзвичайних ситуаціях мирного та воєнного часу  учителем Іванченком А.М. було організовано та проведено з учасниками освітнього процесу  10 та 11-х класів Бобровицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1 цикл занять у лазерному тирі  на базі ВСП «Бобровицький фаховий коледж  імені О. Майнової НУБіП України».

15:19 29.12.2021

Проєкт між учнями різних областей «Обмін подарунками»

Учні четвертого класу Марковецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів другий рік поспіль беруть участь у проєкті, який передбачає обмін власноруч виготовленими подарунками з учнями інших областей. Цього разу друзів обрали з Рівненщини, невеличкого містечка Костопіль. Готували подарунки старатливо, з ентузіазмом. Зняли та відправили відеознайомство. У відповідь отримали  подарунки та листи з привітаннями.

16:36 28.12.2021

Кольоровий тиждень

20 грудня у 6-А класі Бобровицького ліцею (класний керівник Лариса Глушко) стартував Кольоровий тиждень.

16:16 28.12.2021

Команда Міністерства цифрової трансформації презентувала курс «Безбар’єрна грамотність»

21 грудня 2021 року команда Міністерства цифрової трансформації презентувала новий освітній курс «Безбар’єрна грамотність», який ознайомить глядачів із принципами безбар’єрності на прикладі повсякденних ситуацій.

15:19 22.12.2021