Триває прийом заяв для зарахування дітей до 1-х класів

Дата: 23.04.2024 10:08

Відповідно до рішення виконавчого комітету Бобровицької міської ради від 29 лютого 2024 року «Про визначення терміну прийому закладами загальної середньої освіти Бобровицької міської ради заяв щодо зарахування учнів до перших класів у 2024 році», прийом документів для зарахування дітей  до 1-х класів закладів загальної середньої освіти Бобровицької міської ради (крім Бобровицького ліцею) триває з 25 березня 2024 року по 31 травня 2024 року.

Для зарахування дитини до 1-го класу необхідні  такі документи:

-заява про зарахування за встановленим зразком;                                                                                                        -оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086/о (подається не пізніше видання наказу про зарахування);

-  копія свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа).

Право на першочергове зарахування мають:

-діти, місце проживання яких на території обслуговування обраного закладу освіти підтверджене;

- діти, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту в цьому закладі;

- діти працівників цього закладу освіти.

Батьки мають право подати заяву та документи в будь-який зручний спосіб до закладу освіти, на території обслуговування якого вони (їхня дитина) проживають  або до будь-якого іншого закладу (дитина може бути зарахована на вільні місця, зокрема, за результатами жеребкування).

Відділ освіти Бобровицької міської ради