День Збройних Сил України

6 грудня в нашій державі відзначали День Збройних Сил України. Саме цього дня 29 років тому парламент ухвалив Закон України «Про Збройні сили України», які виконують почесну місію – захищають державний суверенітет, територіальну цілісність, конституційний лад України та мирний сон громадян.

16:30 08.12.2020

Всесвітній день української хустки

7 грудня 2020 року  учні та працівники закладів освіти святкували Всесвітній день української хустки. З давніх-давен хустка для українок була символом жіночності, вірності й кохання.

15:27 08.12.2020

Відзначення Міжнародного дня інвалідів

Щороку 3 грудня у світі відзначається Міжнародний день інвалідів, коли вся світова спільнота ще раз переосмислює все, що зроблено на підтримку людей з особливими потребами й консолідує спільні зусилля задля їх гармонійної інтеграції у сучасне суспільство.

15:52 07.12.2020

День пам'яті жертв Голодомору

28 листопада 2020 року в Україні вшановували  пам'ять жертв Голодомору 1932-1933 років. У закладах загальної середньої освіти Бобровицької міської ради відбулися тематичні заходи, метою яких було ознайомлення здобувачів освіти з трагічним минулим нашого народу, виховання в дітей бережного ставлення до історії своєї країни, вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932 - 1933 років, а саме: асідання за «круглим столом» «Голодомор 1932-1933 рр.: історія свідчить» (Бобровицький ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1), «Спротив тоталітаризму і геноциду» (Марковецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів);

14:18 30.11.2020

Місячник правових знань

Упродовж жовтня-листопада 2020 року в закладах освіти Бобровицької міської ради проводився Місячник правових знань у рамках якого відбулися:

15:31 27.11.2020

До уваги педагогічної спільноти!

День пам’яті жертв голодоморів щорічно вшановується на державному рівні в четверту суботу листопада. У 2020 році цей день припадає на 28 листопада.

15:03 27.11.2020

Реконструкція дошкільного навчального закладу "Золотий ключик"

У м.Бобровиця завершили реконструкцію двоповерхової будівлі дошкільного навчального закладу «Золотий ключик». У вересні на вихованців чекав оновлений заклад. Об’єкт увійшов до   переліку проєктів, які реалізуються в рамках програми Президента України «Велике будівництво». Нині, після закінчення реконструкції,  заклад освіти введено в експлуатацію.

09:55 24.11.2020

ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

День Гідності та Свободи – свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). З метою утвердження ідеалів свободи й демократії, збереження та донесення до сучасного покоління об’єктивної інформації про доленосні події в Україні в Бобровицькому ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1 протягом тижня згідно з планом було проведено ряд тематичних заходів: тематичну лінійку-реквієм «Запалимо свічки за єдину Україну», відеолекторій «Україна, маски революції», урок мужності «Лиш той життя й свободи вартий, хто йде щодня за них у бій», годину спілкування «Україна – країна гідності та свободи», випущено тематичну газету органу учнівського самоврядування «ТЕМП» та оформлено інформаційну вітрину до Дня гідності та свободи.

11:21 23.11.2020

До уваги керівників, педагогічних працівників закладів освіти!

Міністерство охорони здоров’я України разом з Інститутом когнітивного моделювання розробили серію коміксів для школярів. Вони створені в рамках кампанії щодо необхідності носити захисні маски та користуватись антисептиками в умовах поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19.

11:56 23.10.2020