Відділ освіти

ЗАКЛАДИ ОСВІТИ МАЮТЬ ВИЯВИТИ ОХОЧИХ СКЛАДАТИ ДПА, ЗОЛОТУ ТА СРІБНУ МЕДАЛІ МОЖНА ОТРИМАТИ БЕЗ АТЕСТАЦІЇ

Керівникам закладів загальної середньої  освіти рекомендовано встановити здобувачів освіти, які бажають пройти ДПА і видавати свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти і додатків до них відповідно до такого бажання. Про це йдеться у листі-роз’ясненні, надісланому керівникам закладів освіти і оприлюдненому на сайті МОН 22 червня 2020 року (лист МОНУ №1/9-338 від 22.06.2020).

14:49 24.06.2020

До уваги педагогічної, учнівської та батьківської громадськості!

Міністерство освіти і науки України пропонує для громадського обговорення проєкт Положення про дистанційну форму здобуття загальної середньої освіти. У ньому передбачається врегулювати реалізацію механізму дистанційного навчання у закладах загальної середньої освіти за 2 напрямками: - за дистанційною формою як окремою формою здобуття освіти; - використання технологій дистанційного навчання під час організації здобуття освіти за різними формами (денною, вечірньою, заочною, мережевою, екстернатною, сімейною (домашньою), педагогічним патронажем).

14:48 24.06.2020

Про відміну пробного ЗНО

У зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації учасники пробного ЗНО проходитимуть тестування 15 і 17 червня 2020 року вдома, а не у закладах освіти. Рішення про скасування пробного ЗНО у закладах освіти Уряд ухвалив 12 червня 2020 року через зростання кількості хворих на коронавірусну інфекцію COVID-19.

15:43 15.06.2020

День вишиванки - символ, який єднає українців

День вишиванки – це всеукраїнське народне свято, яке відзначають щороку в третій четвер травня. 21 травня 2020 року здобувачі освіти Бобровицької міської ради долучилися до світового флешмобу краси «Одягни вишиванку», закликаючи всіх людей, які переглядають відео стати учасниками такого чудового дійства.

14:59 25.05.2020

День пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу

18 травня 2020 року в Україні вшанували пам’ять про жертв геноциду кримськотатарського народу, про злочинні акції, сплановані керівною верхівкою колишнього СРСР та здійснені радянськими каральними органами в 1944 році, які привели до масових людських жертв та завдали непоправної шкоди кримськотатарському народу, розвитку його культури, трагічним чином вплинули на його історичний шлях.

14:43 25.05.2020

МОН і МОЗ надали рекомендації батькам учнів

Міністерством освіти і науки разом з Міністерством охорони здоров’я надані рекомендації щодо убезпечення своєї родини від хвороби при поширенні коронавірусної інфекцію COVID-19. За словами заступника міністра освіти і науки Любомири Мандзій, уряд оголосив загальнонаціональний карантин до 3 квітня, однак просто не ходити до школи чи іншого закладу освіти – недостатньо. «Важливо, щоб батьки знали, як діяти в ситуації карантину та від чого берегти дітей. Тому така інформація зараз дуже потрібна», – розповіла Мандзій.

10:56 13.03.2020