Освітяни продовжують брати участь у тренінгу від ЮНІСЕФ

Нещодавно в Національному університеті «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка для освітян Чернігівської області проведено тренінг з розвитку життєвих навичок щодо безпечних практик з питань води, гігієни, санітарії, за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). Це друга зустріч з надавачами освітніх послуг Чернігівської області. Участь у заході, організованому громадською організацією «Жінки і діти України – наше майбутнє», взяли 3 педагогічні працівники від Бобровицької громади: Валентина Карпухно (Бобровицький ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1), Олена Дітковська (Бобровицька гімназія),  Алла Андрієнко  (Макарівська гімназія).

14:34 01.03.2024

Продовжується забезпечення учнів 5-6 класів підручниками за програмою НУШ

Відповідно до Порядку забезпечення підручниками та посібниками здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників 27 лютого отримали підручники для учнів 5-6-х класів закладів загальної середньої освіти Бобровицької міської ради. Нові джерела знань, а саме, підручники: «Англійська мова», «Мистецтво», «Етика», «Технології» (для п’ятикласників) та «Етика» (для шестикласників); усього в кількості 1604 примірники поповнили книжковий фонд шкільних бібліотек.  Сучасні  шкільні підручники слугуватимуть інтелектуальному розвитку здобувачів освіти.

15:18 29.02.2024

Інформаційно-розвивальні плакати від ЮНІСЕФ

Завдяки тісній співпраці міської ради з ЮНІСЕФ, заклади дошкільної освіти Бобровицької громади отримали набори інформаційно-розвивальних плакатів «Гратися і не боятися».  Візуальні матеріали, а це - 18 плакатів, допоможуть  вихователям у якомога кращий спосіб створити освітнє середовище, а також можуть стати частиною навчально-пізнавального складника дня.

12:03 29.02.2024

Відбулася робоча нарада керівників закладів освіти

28 лютого відбулася  онлайн-нарада для керівників закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти, яку провела начальниця відділу освіти  Валентина Мартишевська. У ході онлайн-зустрічі керівниця освітньої галузі громади зупинилася на актуальних питаннях діяльності навчальних закладів  в умовах воєнного стану.

16:50 28.02.2024

Вітаємо талановитих гуртківців!

23-25 лютого в селі Яблуниця Івано-Франківської області відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс «Гуцульська ватра». У фестивалі взяли участь 657 талановитих учасників із танцювальних колективів різних куточків України, які продемонстрували 142 хореографічних номери. Ансамбль сучасного танцю «Energy Flow» Бобровицького закладу позашкільної освіти «Центр дитячої творчості» (керівник - Анна Ревицька) також взяв участь у цьому конкурсі.

11:19 28.02.2024

Участь начальника відділу освіти в обласній нараді-семінарі

27 лютого в Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя  відбулася зустріч заступника начальника Управління освіти і науки Чернігівської  районної державної  адміністрації Олени Сорович з  керівниками місцевих органів управління освітою Ніжинського району, в якій взяла участь Валентина Мартишевська,  начальник відділу освіти Бобровицької міської ради.

11:05 28.02.2024

У Бобровицькому ліцеї відбулося літературне свято

Вшановуючи пам'ять доньки Прометея, в Бобровицькому ліцеї провели літературне свято «Заквітчана краса Лесі Українки», приурочене 153-річниці з дня народження поетеси. Назар Романенко та Євгенія Крамаренко розпочали захід знайомством із життям та творчістю жінки-легенди. Розповідь супроводжувалася піснями на слова Лесі Українки. Родзинкою заходу стала музична композиція у виконанні Кіри Чалої.

08:48 27.02.2024

День початку кримського спротиву

Відповідно до Плану заходів до Дня спротиву окупації Автономної Республіки Крим та м. Севастополя в 2024 році, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 01 грудня 2023 року № 1108-р, 26 лютого в закладах  загальної середньої освіти Бобровицької міської ради відбулися такі заходи:

15:46 26.02.2024

Старшокласники зустрілися з начальником відділу освіти

23 лютого до відділу освіти Бобровицької міської ради завітали здобувачі освіти 9-11 класів Козацького ЗЗСО І-ІІІ ступенів та Петрівської гімназії. Метою їх візиту було ознайомлення з системою роботи працівників освітньої установи. Учні спільно з педагогами Мирославом Партатусом, Людмилою Рагулін, Людмилою Харсікою, Богданою Партатус зустрілися з Валентиною Мартишевською, начальником відділу освіти, та в бесіді за «круглим столом» обговорили нагальні питання шкільного життя.

15:48 23.02.2024

Друга річниця повномасштабної війни в Україні

24 лютого минає два роки з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну. Ворог напав підступно, зухвало, віроломно…Сотні авіабомб розбудили мирних українців лютневого ранку 2022 року. За останні два роки ми переживали багато складних подій. Ці роки були важкими для всіх українців. Складними роки війни є й для здобувачів освіти, які змушені навчатися в непростих умовах сьогодення. Наші діти за цей час стали дорослішими, стійкішими та сильнішими.

15:21 23.02.2024