Дата: від до Скинути

САНАТОРНО-КУРОРНЕ ЛІКУВАННЯ осіб, стосовно яких встановлено факт позбавлення особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України в 2024 році

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 22.02.2006 № 187 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 04.02.2023 № 120), затверджено Порядок забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян та виплати їм компенсації вартості самостійного санаторно-курортного лікування структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних, районних у м. Києві держадміністрацій, виконавчими органами міських, районних у містах (у разі їх утворення (крім м. Києва) рад (далі – Порядок).

16:36 09.07.2024

Поговоримо про особисте?

Наприклад, про особистий кабінет Чернігівської філії «Газмережі». В ньому є багато цікавих та корисних функцій, які точно стануть вам у нагоді.

17:22 08.07.2024

Подання Пенсійному фонду України відомостей про трудові відносини з працівником: топ-5 актуальних питань

Чи всім страхувальникам потрібно відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 05.06.2024 № 650 «Деякі питання бронювання військовозобов’язаних під час воєнного стану» подавати відомості про працівників? Відомості мають подавати органи державної влади, інші державні органи, органи місцевого самоврядування, підприємства, установи та організації, які є критично важливими для забезпечення потреб Збройних сил України, інших військових формувань в особливий період, підприємства, установи та організації, які є критично важливими для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період.

17:14 08.07.2024

До уваги роботодавців, у яких відбулись зміни у трудових відносинах з працівниками після 8 червня 2024 року!

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 05.06.2024 № 650 “Деякі питання бронювання призовників під час воєнного стану”, яка набрала чинності 8 червня 2024 року, не пізніше ніж протягом наступного дня після прийняття працівника на роботу роботодавці мають подати відповідні відомості через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України в електронній формі з обов’язковим накладенням електронного підпису, що базується на кваліфікованому сертифікаті електронного підпису.

17:13 08.07.2024

Із щотижневої апаратної наради

08 липня відбулась апаратна нарада під головуванням першого заступника міського голови Володимира Данішевського. Учасники зібрання обговорили актуальні питання життєдіяльності громади, а саме: заходи та основні напрямки роботи щодо залучення грантових програм; проведення благодійних концертів у закладах культури на допомогу ЗСУ; питання організації робіт з благоустрою та ремонту доріг у Бобровиці та сільських населених пунктах.

12:49 08.07.2024

Щодо перебування на обліку  суб’єктів господарювання  у Головному управлінні ДПС у Чернігівській області

Щодо перебування на обліку суб’єктів господарювання у Головному управлінні ДПС у Чернігівській області

Станом на 01.07.2024 у Головному управлінні ДПС у Чернігівській області кількість основних платників податків становить 66917 осіб, в т.ч. 24020 юридичних осіб, 42394 фізичні особи-підприємці та 503 фізичні особи, які провадять незалежну професійну діяльність та не є ФОП. Кількість основних платників податків, які не перебувають в процесі припинення – 62308, в т.ч. 20942 юридичні особи та 41366 фізичних осіб - підприємців.  Платники податків, які стоять на обліку за неосновним місцем обліку як платники окремих податків: 5615 юридичних осіб та 3918 фізичних осіб-підприємців.

11:46 08.07.2024

Юридичний відділ інформує

Рішенням Восьмого апеляційного адміністративного суду від 19 червня 2024 року по справі № П/857/6/24 діяльність Політичної партії "Наш край" ЗАБОРОНЕНО, а все майно, кошти на інші активи Політичної партії «НАШ КРАЙ», її обласних, міських, районних організацій, первинних осередків та інших структурних утворень передано у власність держави.

11:21 06.07.2024