Продовжуємо роботи з відновлення доріг у нашій громаді

Наразі завершено ремонт вулиці з ґрунтовим покриттям у селі Марківці. Вулиця Дружби, загальна протяжність якої становить 500 метрів, тепер має покриття з щебенево-піщаної суміші фракції 0-70. Ширина дороги складає 3,0 метри. Щоб відновити стан дороги, проведено такі роботи: виправлення профілю дороги за допомогою грейдера, підсипка гравійно-щебеневої суміші та ущільнення дорожнім катком.

12:02 10.04.2024

Проєкт на будівництво очисних споруд відібрано до реалізації

Бобровицька громада вкотре стала переможцем та увійшла в трійку громад в області, які виграли грант у рамках Програми з відновлення України (ПВУ). Зокрема, проєкт Бобровицької міської ради  «Будівництво очисних споруд в м. Бобровиця» був відібраний Мінінфраструктури до реалізації за цільові кошти Європейського інвестиційного банку.

11:02 10.04.2024

єРобота: в Чернігові дружина військового відкрила пекарню

Завдяки своїй цілеспрямованості, рішучості, підтримці родини та допомозі бізнес-партнерки, а ще – грантовим коштам від держави чернігівка Людмила Скрипка відкрила в рідному місті нову пекарню. Півмільйона гривень на започаткування власної справи вона отримала, як дружина військовослужбовця, за програмою «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей» урядового проєкту «єРобота».

08:34 10.04.2024

Представники БФ «Рокада» провели тренінг для працівників ЦНСП

9 квітня в Центрі надання соціальних послуг Бобровицької міської ради за допомоги Чернігівського осередку благодійного фонду «Рокада» проведено тренінг на тему: «Важливі навички у контексті профілактики та протидії гендерно зумовленому насильству».

15:11 09.04.2024

Повідомлення про намір отримати дозвіл на викид забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами об’єкту за адресою: 17454, Чернігівська область, Ніжинський район, с. Петрівка, вул. Перемоги, буд.58а.

Товариство з обмеженою відповідальністю “СГТ СПІВДРУЖНІСТЬ” (ТОВ “СГТ СПІВДРУЖНІСТЬ”, код ЄДРПОУ 35899708, юридична, фактична та поштова адреси: 17454, Чернігівська область, Ніжинський район, с. Петрівка, вул. Перемоги, буд.58а) повідомляє про намір отримати дозвіл на викид забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами об’єкту за адресою: 17454, Чернігівська область, Ніжинський район, с. Петрівка, вул. Перемоги, буд.58а.

14:43 09.04.2024

ОГОЛОШЕННЯ про заміщення вакантної посади державної служби категорії «В» - спеціаліста Ніжинської окружної прокуратури Чернігівської області

Посадові обов’язки: отримання та реєстрація вхідної кореспонденції, своєчасна передача документів на розгляд керівництву та працівникам окружної прокуратури. Реєстрація вихідної відомчої кореспонденції, внутрішніх документів та звернень в інформаційній системі "Система електронного документообігу органів прокуратури України"; забезпечення обліку та руху документів за призначенням.

16:08 08.04.2024