Проєкт на будівництво очисних споруд відібрано до реалізації

Бобровицька громада вкотре стала переможцем та увійшла в трійку громад в області, які виграли грант у рамках Програми з відновлення України (ПВУ). Зокрема, проєкт Бобровицької міської ради  «Будівництво очисних споруд в м. Бобровиця» був відібраний Мінінфраструктури до реалізації за цільові кошти Європейського інвестиційного банку.

11:02 10.04.2024

єРобота: в Чернігові дружина військового відкрила пекарню

Завдяки своїй цілеспрямованості, рішучості, підтримці родини та допомозі бізнес-партнерки, а ще – грантовим коштам від держави чернігівка Людмила Скрипка відкрила в рідному місті нову пекарню. Півмільйона гривень на започаткування власної справи вона отримала, як дружина військовослужбовця, за програмою «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей» урядового проєкту «єРобота».

08:34 10.04.2024

Представники БФ «Рокада» провели тренінг для працівників ЦНСП

9 квітня в Центрі надання соціальних послуг Бобровицької міської ради за допомоги Чернігівського осередку благодійного фонду «Рокада» проведено тренінг на тему: «Важливі навички у контексті профілактики та протидії гендерно зумовленому насильству».

15:11 09.04.2024

Повідомлення про намір отримати дозвіл на викид забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами об’єкту за адресою: 17454, Чернігівська область, Ніжинський район, с. Петрівка, вул. Перемоги, буд.58а.

Товариство з обмеженою відповідальністю “СГТ СПІВДРУЖНІСТЬ” (ТОВ “СГТ СПІВДРУЖНІСТЬ”, код ЄДРПОУ 35899708, юридична, фактична та поштова адреси: 17454, Чернігівська область, Ніжинський район, с. Петрівка, вул. Перемоги, буд.58а) повідомляє про намір отримати дозвіл на викид забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами об’єкту за адресою: 17454, Чернігівська область, Ніжинський район, с. Петрівка, вул. Перемоги, буд.58а.

14:43 09.04.2024

ОГОЛОШЕННЯ про заміщення вакантної посади державної служби категорії «В» - спеціаліста Ніжинської окружної прокуратури Чернігівської області

Посадові обов’язки: отримання та реєстрація вхідної кореспонденції, своєчасна передача документів на розгляд керівництву та працівникам окружної прокуратури. Реєстрація вихідної відомчої кореспонденції, внутрішніх документів та звернень в інформаційній системі "Система електронного документообігу органів прокуратури України"; забезпечення обліку та руху документів за призначенням.

16:08 08.04.2024

Із щотижневої апаратної наради

08 квітня під головуванням першого заступника міського голови Володимира Данішевського відбулась щотижнева апаратна нарада, під час якої обговорено актуальні питання життєдіяльності громади.

15:41 08.04.2024

ПОДЯКА ЗА ДОПОМОГУ

Колективи КНП «Бобровицький центр первинної медико-санітарної допомоги» та «Бобровицька опорна лікарня» Бобровицької міської ради Чернігівської області висловлюють ЩИРУ ПОВАГУ ТА ПОДЯКУ Anna Bietina, Vladimir Bachinsky та небайдужим людям із США, які постійно допомагають пацієнтам наших закладів охорони здоров’я.

14:57 08.04.2024