A A A K K K
для людей із порушенням зору
Бобровицька міська рада
Чернігівська область

Новини

Дата: від до Скинути

Як зареєструвати ПРРО від ДПС

Для проведення розрахунків суб’єкт господарювання обирає самостійно – РРО чи ПРРО він буде застосовувати. Якщо надає перевагу ПРРО, то обирає самостійно – безоплатний ПРРО від ДПС чи комерційний ПРРО. Безоплатне програмне рішення ДПС (ПРРО) призначене для проведення розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг. ПРРО від ДПС застосовний для будь-якого пристрою, що підтримує операційні системи Windows, Аndroid, ІОS із відповідними версіями. Завантажити та встановити безоплатне програмне забезпечення ПРРО від ДПС можна, зокрема, на вебпорталі ДПС у банері «Програмні РРО» (https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/).

11:21 15.09.2023

У Пісківському закладі освіти відбувся сімейний день

Нещодавно у Пісківському закладі освіти відбувся сімейний день завдяки Жіночому консорціуму України та партнеру Street Child Ukraine, які уже неодноразово допомагали освітянам (раніше були надані 17 пластикових вікон для центрального приміщення, 10 ноутбуків у комп’ютерний кабінет, тенісний стіл). Цього разу всіх об’єднала толока , на проведення якої  були  надані фарба, щіточки, рукавички для фарбування шкільного паркану.

10:02 15.09.2023

Послуга "муніципальна няня"

Особи, які мають малолітніх дітей, можуть скористатися послугою «муніципальна няня» по догляду за дитиною до трьох років. Так, постановою Кабінету Міністрів України від 30.01.2019 року  № 68 «Деякі питання надання послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня» визначено, що послуга з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня» надається для підтримки батьків, опікунів дитини для забезпечення догляду за:

09:20 15.09.2023

Бобровиччина знову в жалобі…

Сумна звістка чорним крилом огорнула нашу громаду. 7 вересня, захищаючи Україну, загинув воїн-Герой Тимощук Іван Володимирович. Він народився 4 липня 1997 року в селі Іванівка Сарненського району Рівненської області, останнім часом проживав у Бобровицькій громаді в селі Зелене. 3 липня 2023 року був призваний на військову службу за мобілізацією. Навчався в навчальному центрі десантно-штурмових військ та у Великобританії. Проходив службу в званні солдата на посаді сапера.

17:30 14.09.2023

ПРОФЕСІЙНА ПІДГОТОВКА ДОРОСЛОГО НАСЕЛЕННЯ НАВЧАННЯ ДЛЯ ОСІБ 45+

Шановні роботодавці! Чернігівська обласна служба зайнятості пропонує вашому персоналу отримати ваучер для навчання за рахунок коштів Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття

16:21 14.09.2023

ПРОФЕСІЙНА ПІДГОТОВКА ПЕРЕПІДГОТОВКА ТА ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗАРЕЄСТРОВАНИХ БЕЗРОБІТНИХ

Чернігівська обласна служба зайнятості пропонує отримати сертифікат на навчання для зареєстрованих безробітних за рахунок коштів Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття:

16:18 14.09.2023

Служба зайнятості компенсує витрати на заробітну плату у разі працевлаштування внутрішньо переміщених осіб

Порядок здійснення заходів сприяння зайнятості, повернення коштів, спрямованих на фінансування таких заходів, у разі порушення гарантій зайнятості для внутрішньо переміщених осіб, затверджений постановою КМУ від 08.092015р. № 696. Компенсація витрат на оплату праці роботодавцю (але не вище двох розмірів мінімальної заробітної плати – 13400 грн.) надається за умови працевлаштування зареєстрованих безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб за направленням служби зайнятості за строковими трудовими договорами і збереження гарантій зайнятості таких осіб протягом періоду, що перевищує тривалість виплати у 2 рази.

16:16 14.09.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано