Подяки від Захисників України

Сьогодні в.о. міського голови Геннадій Іванюк передав Подяки від українських Захисників депутату обласної ради, директору ТОВ «Козацьке» Сергію Чубовському, директору ТОВ «Інтергаз-5000» Анатолію Гусаку, директору ТОВ «ТВН-Агро» Сергію Триносу, директору Козацького ЗЗСО І-ІІІ ступенів Мирославу Партатусу, старості Марковецького старостинського округу Тетяні Швачач, жителю Петрівки Валентину Литвину, жителям Марковецького старостинського округу, колективам Козацького ЗЗСО І-ІІІ ступенів та ТОВ «Інтергаз-5000».

17:17 04.04.2024

Оголошення про скликання 34 сесії Бобровицької міської ради  VIII скликання

Оголошення про скликання 34 сесії Бобровицької міської ради VIII скликання

Бобровицька міська рада повідомляє, що 17 квітня 2024 року об 11.00 годині в адмінприміщенні міської ради (зал засідань, ІІІ поверх) за адресою: вул. Незалежності, 46, м.Бобровиця відбудеться засідання 34 сесії Бобровицької міської ради VIII скликання. На сесію запрошуються: депутати Бобровицької міської ради, депутати обласної ради, керівники установ, організацій підвідомчої території.

16:43 04.04.2024

Проведено засідання виконавчого комітету

04 квітня на черговому засіданні виконавчого комітету Бобровицької міської ради, що проходило під головуванням заступника міського голови Сергія Циби, було розглянуто 50 питань. Наталія Жовнер, начальник відділу економіки, регуляторної діяльності та інвестицій міської ради, інформувала про виконання Програми економічного і соціального розвитку за підсумками 2023 року.

16:05 04.04.2024

Журналісти газети «Чернігівщина» хочуть розібратися в правомірності дій працівників газової служби

«Шановні читачі! Якщо працівники газової служби на Чернігівщині поводяться тепер непрофесійно, бюрократично та несумлінно, нехтують своїми обов’язками та примушують вас платити невмотивовані штрафи, свавільно погрожуючи вимкнути газ, то, будь ласка, повідомляйте про кожен такий випадок редакції обласної газети «Чернігівщина». Ми хочемо належно розібратися в цьому питанні.

15:29 04.04.2024

Ветеран з Чернігова Євген Смага відкриває автомийку

Тяжка травма не завадила йому жити активним, повноцінним життя, досягати поставлених цілей і бути успішним. Чернігівець Євген Смага під час оборони рідного міста отримав поранення, внаслідок якого йому ампутували ногу. Він пройшов довгий шлях реабілітації і нині ходить на протезі. Щоправда, не ходить, а бігає… активно займається спортом, бере участь у міжнародних змаганнях, встановлюючи рекорди, піднімається в гори, аби зібрати донати побратимам, і відкриває власну автомийку самообслуговування. Щоб започаткувати цей бізнес скористався програмою «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей» урядового проєкту «єРобота».

12:53 04.04.2024

Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба запрошує на навчання, яке буде проводитися на сучасних зразках озброєння та військової техніки країн членів НАТО, у тому числі поза межами нашої країни на таких факультетах:

12:30 04.04.2024

Об’єкти державної власності, що пропонуються Фондом державного майна України до приватизації

До уваги покупців державного майна надаємо інформацію про об’єкти державної власності, що пропонуються Фондом державного майна України до приватизації. У разі виникнення питань, додаткової інформації стосовно процедури приватизації майна необхідно звертатися до Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернігівській області Регіонального відділення Фонду державного майна України по Київській, Черкаській та Чернігівській областях за адресою: м.Чернігів, пр.-т Миру, 43, тел. (0462)676225, ел.адреса: chernigiv@spfu.gov.ua.

12:27 04.04.2024

12:21 04.04.2024