Із щотижневої апаратної наради

01 квітня під головуванням в.о. міського голови Геннадія Іванюка відбулась щотижнева апаратна нарада, під час якої обговорено актуальні питання життєдіяльності громади, організації робіт з благоустрою та надання адміністративних послуг громадянам.

12:17 01.04.2024

Вітаємо дипломантів VII Всеукраїнського хореографічного фестивалю-конкурсу мистецтв «Перлина Закарпаття»

29-30 березня в місті Мукачево Закарпатської області відбувся VII Всеукраїнський хореографічний фестиваль-конкурс мистецтв «Перлина Закарпаття». До участі у фестивалі активно долучились вихованці хореографічного гуртка «Pas De Dans» Бобровицького закладу позашкільної освіти «Центр дитячої творчості», керівник - Ірина Нестер.

12:13 01.04.2024

Про зміни до форми Звіту про контрольовані операції, зміни до форми Додатку до Звіту КО «Відомості про особу, що здійснює контрольовані операції», зміни до додатка ТЦ до Податкової декларації з податку на прибуток підприємств

Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що з метою удосконалення контролю за дотриманням умов контрольованих операцій принципу «витягнутої руки» наказом Міністерства фінансів України від 07 грудня 2023 року № 673 «Про внесення змін до деяких нормативно - правових актів Міністерства фінансів України», зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 21 грудня 2023 року за № 2223/41279 (далі - наказ № 673), зі змінами, внесеними наказом Міністерства фінансів України від 27 грудня 2023 року № 725 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 07 грудня 2023 року № 673», зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 29 грудня 2023 року за № 2281/41337 (далі - наказ № 725):

10:44 01.04.2024

Друга річниця звільнення Чернігівщини. Як це було в нашій громаді

24 лютого 2022 року російські війська розпочали повномасштабне вторгнення на Україну. Від перших годин війна для українців стала справді народною війною. Наші міста стали містами героїв, наші села стали селами героїв – людей, які допомагали вистояти одне одному і державі.

08:37 01.04.2024

Збільшено штрафи за використання незадекларованої праці

За чинним законодавством України, роботодавець, який наймає працівників, має укласти трудовий договір та сплачувати за кожного податки. В інакшому випадку йому загрожує штраф. Відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2024 рік» мінімальна заробітна плата з 01.04.2024 зросте до 8000 грн, а отже, збільшаться й розміри штрафів за порушення трудового законодавства.

15:33 29.03.2024

З 1 квітня 2024 року пенсію працюючим пенсіонерам перерахують

З 1 квітня пенсії автоматично перерахують пенсіонерам, які після призначення / попереднього перерахунку пенсії продовжували працювати та на 1 березня 2024 року набули 24 місяці страхового стажу, або які відпрацювали менше ніж 24 місяців, але після призначення чи попереднього перерахунку пенсії пройшло два роки.

15:30 29.03.2024

З 1 квітня 2024 року збільшуються розміри страхових виплат

У зв'язку зі збільшенням в Україні з 1 квітня 2024 року мінімальної заробітної плати з 7100 до 8000 грн, збільшуються розміри страхових виплат. Розміри страхових виплат потерпілим та особам, які у разі смерті потерпілого внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання, отримують право на призначення після 1 квітня 2024 року, визначаються, виходячи з мінімальної заробітної плати:

15:29 29.03.2024

Відбувся чемпіонат з шахів серед здобувачів освіти

29 березня в приміщенні ЗПО «Центр дитячої творчості» відбувся відкритий чемпіонат Бобровицької міської ради з шахів. У змаганнях взяли участь 11 команд з Бобровицької міської та  Новобасанської сільської рад. У першій групі серед дівчат перемогу здобула Катерина Теленченко з Кобижчанського ЗЗСО І-ІІІ ст., друге місце виборола Катерина Лига (Озерянський  ЗЗСО І-ІІІ ст.), Софія Потьомкіна з Бобровицького ліцею - на третьому місці.

15:16 29.03.2024