Дата: від до Скинути

Інфографіка як успішно скористатися перевагами програми “Власна справа” у 2023 році

В межах реалізації ініціативи “Покращення регіонального/місцевого бізнес-клімату” експерти ГО «Електронна республіка» у співпраці з Державний центр зайнятості та за підтримки Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» розробили інфографіку з порадами, як успішно скористатися перевагами програми “Власна справа” у 2023 році. Інфографіка містить у собі інформацію з практичними порадами фізичним особам підприємцям чи юридичним особам щодо отримання мікрогранту для започаткування власного бізнесу або розвитку існуючого сумою до 250 тис. грн.

11:16 22.08.2023

Податківці звертають увагу на обов’язок використання РРО/ПРРО

Головне управління ДПС у Чернігівській області вкотре звертає увагу платників податків на  обов’язок використання РРО/ПРРО під час здійснення розрахункових операцій. З 01 січня 2022 року є обов’язковим застосування РРО/ПРРО для всіх суб’єктів господарювання, що здійснюють розрахункові операції незалежно від виду діяльності та обсягу доходів за винятком фізичних осіб-підприємців – платників єдиного податку 1-ї групи. Змінами, що внесені Законом України від 30.06.2023 №3219-ІХ передбачено:

12:33 21.08.2023

Із щотижневої апаратної наради

Сьогодні під головуванням в.о. міського голови Геннадія ІВАНЮКА відбулась щотижнева апаратна нарада, учасники якої обговорили основні завдання, спрямовані на забезпечення життєдіяльності громади. Керівники відділів, структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств інформували про проведену роботу.

12:04 21.08.2023

ІНФОРМАЦІЯ   Бобровицької міської ради про оголошення конкурсу  з відбору суб’єктів оціночної діяльності з метою надання послуг з експертної грошової оцінки земельної ділянки

ІНФОРМАЦІЯ Бобровицької міської ради про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності з метою надання послуг з експертної грошової оцінки земельної ділянки

Найменування об’єкта оцінки: земельна ділянка. Місцезнаходження об’єкта оцінки: м. Бобровиця, вул.Франка,3-Л. Кадастровий номер : 7420610100:01:001:0099. Мета проведення незалежної оцінки: визначення ціни продажу земельної ділянки комунальної власності. Замовник та платник послуги по виконанню робіт з експертної грошової оцінки: Бобровицька міська рада, телефони: (04632) 25594,(04632)25284, email: bobrmr@bg.gov.ua, електронна адреса: web://https://bobrovycka-gromada.gov.ua Кількість земельних ділянок: 1 (одна).

08:39 21.08.2023

Найменування об’єкта оцінки: земельна ділянка. Місцезнаходження об’єкта оцінки: с. Браниця, вул. Б.Хмельницького, 1-а. Кадастровий номер : 7420681200:01:001:1708. Мета проведення незалежної оцінки: визначення ціни продажу земельної ділянки комунальної власності. Замовник та платник послуги по виконанню робіт з експертної грошової оцінки: Бобровицька міська рада, телефони: (04632) 25594,(04632)25284, email: bobrmr@bg.gov.ua, електронна адреса: web://https://bobrovycka-gromada.gov.ua Кількість земельних ділянок: 1 (одна).

08:37 21.08.2023

Отримання підручників для 5-6 класів НУШ

17 серпня 2023 року Відділом освіти Бобровицької міської ради забезпечено отримання та доставку підручників для учнів 5-6 класів НУШ. Усього отримано 2230 примірників.

14:38 18.08.2023