Відбувся шаховий турнір пам’яті М.Ф.Медведєва

Дата: 18.04.2024 10:04

13 квітня відбувався другий турнір пам’яті М.Ф.Медведєва, - тренера, який все своє життя присвятив популяризації гри в шахи.  У 1987 році в Центрі дитячої та юнацької творчості відкрився гурток з шахів, який очолив Михайло Федорович. У 1994 році в Бобровицькій ДЮСШ відкрилося відділення шахів і Михайло Медведєв став тренером з шахів. За час роботи виховав цілу плеяду шахістів, які здобували перемоги та призові місця в обласних змаганнях. Його вихованці захищали честь Чернігівської області у чемпіонаті України.

Тепер у Бобровицькій громаді проводяться шахові турніри з метою вшанування пам’яті видатного тренера.

13 квітня змагання відбулися за Швейцарською системою у 5 турів і до завершення останньої партії не було відомо переможців змагань.

У підсумку, набравши 5 очок з п’яти можливих, впевненим переможцем турніру став Володимир Нагорний. Борис Куриленко з 3,5 очками виборов друге місце. По 3 очка набрали відразу чотири учасники і за додатковими показниками бронзову нагороду здобув Олег Жолак.

На турнірі були присутні рідні М.Ф. Медведєва - донька Людмила, сини Юрій і Микола та внуки. Усі учасники турніру отримали подяки за участь та подарунки, а переможці були нагороджені кубками, грамотами та цінними подарунками від сім’ї Михайла Федоровича.

Сектор сім’ї, молоді та спорту міської ради