У БОБРОВИЦЬКІЙ ПУБЛІЧНІЙ БІБЛІОТЕЦІ - ПОПОВНЕННЯ КНИЖКОВОГО ФОНДУ

Дата: 18.04.2024 10:30

Отримано 488 нових книжок за програмою поповнення бібліотечних фондів з бюджету Бобровицької міської ради від найпопулярніших видавництв корпорації «Ранок»: 134 книги -  для дорослого читання і 354 - для дитячого. Зарубіжні та вітчизняні бестселери. Кохання, фантастика, детективи, казки, енциклопедії… Наразі всі книги проходять обробку та незабаром потраплять до бібліотек, де поповнять книжкові полиці.

Від імені працівників та читачів бібліотек громади хочемо подякувати керівництву міської ради й депутатському корпусу за нові видання.

Окрему подяку висловлюємо генеральному директору видавничої корпорації  «Ранок» Віктору Круглову та начальнику відділу корпоративних продажів Євгенію Олександрову за унікальну пропозицію вдвічі збільшити суму виділених коштів (з 60 тис. грн. на 120 тис. грн.) на придбання таких потрібних нам та нашим читачам книг.

Щира вдячність за розуміння та підтримку бібліотечних закладів у такий нелегкий воєнний час.

Відділ культури та туризму міської ради