Ще двом жителям області встановлено діагноз коронавірус

Сьогодні лабораторно підтверджено коронавірус у жителя міста Носівка. Він госпіталізований у Ніжинську міську лікарню із ознаками пневмонії. Пацієнту надається необхідна допомога. Контактних осіб першої хвилі встановлено (13 осіб), проведено дезінфекцію за місцем проживання. Також підтверджено діагноз коронавірус у ще однієї жительки села Комарівка Борзнянського району.

18:41 08.04.2020

Поліція інформує громадян про те, як зв’язатися з дільничним офіцером поліції

Загалом у Бобровицькому відділенні поліції працюють 9 дільничних офіцерів поліції, які обслуговують місто Бобровицю та села району. Знайти свого дільничного офіцера можна таким чином: 1. Зателефонувати до чергової частини Бобровицького відділення поліції за номером (04632) 2-15-63. Слід повідомити черговому свою адресу, описати ситуацію та попросити контакти дільничного офіцера; 2. Зателефонувати на лінію «102», також повідомити оператору всю необхідну інформацію, після чого до вас буде направлено дільничного офіцера поліції.

18:13 08.04.2020

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19

Підтверджено 1668 випадків COVID-19. Протягом 7 квітня за результатами досліджень вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України та обласних лабцентрів отримано 206 повідомлень про нові підтверджені випадки. Загалом випадки підтверджено: Вінницька обл. — 89 випадків; Волинська обл. — 36 випадків (2 летальних); Дніпропетровська обл. — 41 випадок; Донецька обл. — 11 випадків (1 летальний); Житомирська обл. — 21 випадок (2 летальних); Закарпатська обл. — 43 випадки (2 летальних);

10:05 08.04.2020

Звернення Президента щодо заходів, яких вживає держава для протидії коронавірусу

Бажаю здоров’я, дорогі українці! Ми продовжуємо нашу спільну протидію коронавірусу в Україні. Наразі статистика свідчить про те, що вжиті нами заходи, є правильними. Вони не були передчасними та надто суворими. Ми аналізуємо розвиток ситуації та продовжимо діяти відповідно до викликів майбутнього.

08:51 08.04.2020

Оголошення про перенесення громадських слухань

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та у зв’язку з введенням карантину на підвідомчій території Бобровицької міської ради, оголошуємо про перенесення громадських слухань проекту містобудівної документації:  «Детальний план території орієнтовною площею 0,0200 га яка розташована в межах м. Бобровиця по вул. Чернігівська Чернігівської області для будівництва індивідуальних гаражів», які мали відбутися 22.04.2020 року до закінчення карантинних обмежень. Про час та дату проведення громадських слухань буде повідомлено додатково.

00:18 08.04.2020

Роз’яснення щодо обмежень на період карантину для людей від 60 років

Великий резонанс викликали нещодавно прийняті постановою №211 норми щодо обмежень стосовно громадян, яким більше 60 років. Тому детально відповідаємо на питання, які найбільше турбують людей цієї вікової групи.  Чи можна людям 60 років та більше виходити на вулицю? Люди від 60 років зараз мають перебувати вдома. Також вони мають утримуватися від контактів з іншими особами, окрім тих, з якими вони спільно проживають.

18:49 07.04.2020

6 квітня на YouTube-каналі МОН та ще на 14 телеканалах і медіаресурсах стартувала Всеукраїнська школа онлайн

Уже сьогодні, 6 квітня, на YouTube-каналі Міністерства освіти і науки України, а також ще на 14 телеканалах та медіаресурсах о 10:00 розпочалася трансляція уроків для учнів 5-11 класів на карантині. На YouTube-каналі МОН можна переглянути уроки абсолютно для кожного класу. Публікуватимуться вони за розкладом – один за одним, щоб можна було краще структурувати заняття. Під кожним відео учень також може знайти рекомендоване домашнє завдання на закріплення теми.

12:13 06.04.2020

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 9:00 6 квітня в Україні 1319 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 38 летальних, 28 пацієнтів одужало. За добу було зафіксовано 68 нових випадків. Наразі коронавірусна хвороба виявлена: ??Вінницька область — 75 випадків; ??Волинська область — 24 випадки; ??Дніпропетровська область — 14 випадків; ??Донецька область — 9 випадків;

11:14 06.04.2020

Телефони гарячих ліній

З питань стосовно карантину, допомоги літнім людям під час карантину, алгоритму виявлення та лікування коронавірусної інфекціїї COVID-19 звертайтеся на телефони гарячих ліній у відповідному регіоні.

10:54 06.04.2020