Методичні рекомендації щодо організації освітнього процесу в школах у 2022/2023 навчальному році
Міністерство освіти і науки України спільно з Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти», Інститутом педагогіки Національної академії педагогічних наук України підготували Інструктивно-методичні рекомендації щодо організації освітнього процесу і викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2022/2023 навчальному році.
Електронні підручники рекомендовані МОН для учнів 1-5 класів розміщено у вільному доступі
Відповідальний бізнес активно долучається до вирішення актуальних питань сфери освіти.
З Днем Державного прапора України!
День Державного прапора – це свято всіх поколінь українців. Це данина поваги символу держави, що пройшов довгий, часом героїчний, часом трагічний шлях. Під рідним прапором український народ утвердив віковічну мрію про державність, соборність і самостійність. Благородні синій і жовтий кольори неба і пшениці символізують велику працю наших людей від сходу до заходу України й з півночі до півдня. Патріотизм, любов до Батьківщини, почуття національного єднання народжується в наших серцях, коли звучить Державний гімн і майорить Державний прапор.
НОВИЙ НАВЧАЛЬНИЙ РІК У ШКОЛАХ РОЗПОЧНЕТЬСЯ ТРАДИЦІЙНО У ДЕНЬ ЗНАНЬ
Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет під час селекторної наради щодо готовності закладів освіти до нового навчального року в умовах воєнного стану розповів про структуру освітнього процесу у ЗЗСО.
Щодо діяльності психологічної служби у системі освіти в 2022/2023 навчальному році
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
МОН посилено патріотичну складову у програмах, за якими навчатимуться учні
У шкільних програмах посилено патріотичну складову
У навчальні програми відтепер будуть включені поняття «русскій мір» і «рашизм»
Українським школярам розповідатимуть про рашизм
Оновлено зміст навчальних програм ЗСО
Перегляд та оновлення змісту навчальних програм загальної середньої освіти – це відповідь на виклики, які виникли у зв’язку з повномасштабною збройною агресією російської федерації проти України.
Участь у грі "Сокіл" ("Джура")
Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») – є системною формою національно-патріотичного виховання дітей та молоді й проводиться з метою виховання громадян-патріотів, захисників державної незалежності та територіальної цілісності України.
Нагородження працівників освітньої галузі у Міжнародний день молоді
12 серпня у Міжнародний день молоді на центральній площі м.Бобровиця вітали молодь Бобровицької громади. До всіх присутніх звернувся виконуючий обов’язки міського голови Геннадій Іванюк, який побажав вірити у майбутнє та щасливу долю України.