Осінній ярмарок

У Бобровицькому закладі дошкільної освіти "Сонечко" відбувся осінній ярмарок.

12:44 01.12.2021

Виготовлення аплікації "Дощик"

Вихованці гуртка «Умійко» Бобровицького закладу позашкільної освіти «Центр дитячої творчості»  (керівник Денисюк Наталія Валеріївна) в останній день осені  на занятті активно відгадували загадки про осінь, осінні місяці, природні явища та створили чудову аплікацію «Дощик».

12:34 01.12.2021

До Дня домашніх тварин

У Рудьківському ЗЗСО І-ІІІ ступенів відбувся конкурс малюнків «Ти назавжди у відповіді за тих, кого приручив», присвячений Дню домашніх тварин. Взяли участь 3, 4 класи (педагог-організатор Чернишук Ю. І., класні керівники).

12:29 01.12.2021

Обласна виставка-конкурс з мистецтва оригамі та паперопластики

У жовтні-листопаді 2021 року Чернігівським обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді організовано та проведено обласну виставку-конкурс з мистецтва оригамі та паперопластики серед вихованців закладів освіти області.

09:04 30.11.2021

Підсумки обласного етапу Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси!»

За підсумками обласного етапу Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», який проводив у заочному онлайн форматі  Чернігівський обласний Палац дітей та юнацтва, вихованці Бобровицького закладу позашкільної освіти «Центр дитячої творчості» стали переможцями у номінації «Образотворче, декоративно-ужиткове мистецтво та художні ремесла» (вікова категорія 15-18 років):

16:14 29.11.2021

До відома жителів Бобровицької територіальної громади!

Відділ освіти Бобровицької міської ради повідомляє, що станом на 29 листопада 2021 року освітній процес здійснюється у закладах дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Бобровицької міської ради за очною формою навчання.

15:20 29.11.2021

День пам’яті жертв Голодомору

День пам’яті жертв Голодоморів проводиться щорічно в четверту суботу листопада, що цього року припадає на 27 число. Вперше вшановувати пам’ять загиблих почали в 1998 році згідно з указом Леоніда Кучми. Сучасну назву і дату дня визначив указ Віктора Ющенка в травні 2007 року.

10:41 26.11.2021

До відома жителів Бобровицької територіальної громади!

Відділ освіти Бобровицької міської ради повідомляє, що станом на 26 листопада 2021 року освітній процес здійснюється у закладах дошкільної освіти Бобровицької міської ради  та у 1- 4 класах закладів загальної середньої освіти.

08:23 26.11.2021

Нетрадиційна техніка малювання

У ІІ молодшій групі № 1 «Сонечко» (вихователь Ткаченко Г.Г.) Бобровицького ЗДО ясла-садок «Веселка» відбулося заняття «Художньо-продуктивна діяльність. Малювання», тема «Червоні кетяги калини».

11:24 25.11.2021