Досліди на уроці

На уроці «Я досліджую світ» учні 4 класу Козацького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів із класоводом Людмилою Харсікою провели дослід, у якому під час взаємодії рідкої й твердої речовини утворюється газоподібна. Щоб переконатися, що утворився газ, здобувачі освіти використали повітряну кульку.

15:09 27.09.2021

Місячник "Увага! Діти на дорозі!"

У  вересні розпочався Місячник профілактики ДТП "Увага! Діти на дорозі!". В усіх класах Марковецького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів були проведені бесіди, конкурси малюнків. Вчитель правознавства Берегун Віктор Анатолійович провів вікторину запитань щодо обізнаності учнів про правила дорожнього руху. Здобувачі освіти переглядали відео-ролик «Обережно на дорозі!».

15:03 27.09.2021

Засідання працівників психологічної служби

17 вересня 2021 року на базі КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Бобровицької міської ради» відбулося засідання працівників психологічної служби. Засідання проведене у формі тренінгу.

10:33 27.09.2021

Місячник "Увага! Діти на дорозі"

Усім відомо, що сьогодні дитина дуже рано стає самостійною, адже перед нею постає купа різних проблем, в тому числі й проблема безпеки на дорозі.

13:54 24.09.2021

Затверджено професійний стандарт керівника (директора) ЗЗСО

Міністерство економіки України затвердило професійний стандарт керівника (директора) закладу загальної середньої освіти. Стандарт було ухвалено 17 вересня 2021 року та внесено до державного реєстру професійних стандартів.

10:45 24.09.2021

Свято квітів

У Козацькому закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів організували виставку осінніх композицій. Заклад замайорів всіма барвами веселки. Використовували не тільки квіти, а й овочі, фрукти, декоративні прикраси. Виставка вразила красою, барвистістю, елементами національної символіки та традицій українського народу. Діти виявили неабияку фантазію, працюючи над композиціями.

15:19 23.09.2021

Виставка композицій із природних матеріалів «Королева осінь всіх до столу просить»

У виставці взяли участь здобувачі освіти 1-4 класів Рудьківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів. Підготували класоводи Худинець О.О., Васюк Я.М., Ярошенко В.П., Дзюбан В.М., педагог-організатор Чернишук Ю. І.

15:15 23.09.2021

Акція Всесвітній день прибирання

З метою  формування  культури чистоти й дбайливого ставлення до довкілля,  учні  Браницької гімназії долучилися до акції Всесвітнього дня прибирання.

14:58 23.09.2021