Кольоровий тиждень

20 грудня у 6-А класі Бобровицького ліцею (класний керівник Лариса Глушко) стартував Кольоровий тиждень.

16:16 28.12.2021

Команда Міністерства цифрової трансформації презентувала курс «Безбар’єрна грамотність»

21 грудня 2021 року команда Міністерства цифрової трансформації презентувала новий освітній курс «Безбар’єрна грамотність», який ознайомить глядачів із принципами безбар’єрності на прикладі повсякденних ситуацій.

15:19 22.12.2021

До уваги керівників закладів освіти та педагогічних працівників!

З 01 грудня 2021 року до 28 лютого 2022 року в українській Вікіпедії пройде щорічний конкурс статей «Вікіпедія для школи». Громадська організація «Вікімедіа Україна» запрошує до участі шкільних вчителів, університетських викладачів та всіх охочих.

16:25 21.12.2021

До Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом

Щорічно 1 грудня відзначається Всесвітній День боротьби зі СНІДом, який вперше був проголошений ВООЗ у 1988 році, а з 1996 року проводиться ЮНЕЙДС. Цей День встановлений з метою підвищення обізнаності про епідемію СНІДу, викликаної поширенням ВІЛ-інфекції, а також як день пам’яті жертв цього захворювання.

15:55 02.12.2021

Сергій Шкарлет: реформа НУШ – стартовий майданчик успіхів кожної особистості та змін на краще в країні

Реформа «Нова українська школа», разом із дошкіллям, є стартовим майданчиком подальших успіхів кожної особистості та стартом змін на краще в країні. Водночас реформа потребує корективів та виправлення недоліків. Про це заявив Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет під час Національного освітнього форуму «Нова українська школа 2021: синергія, інтеграція, менеджмент», який відбувся  30 листопада 2021 року.

16:37 01.12.2021

Осінній ярмарок у групі "Соняшник"

У групі «Соняшник» Бобровицького закладу дошкільної освіти «Сонечко» (вихователь Л.Пісковець, муз.керівник А.Кузьменко) відбувся чудовий, веселий осінній ярмарок, на якому були представлені дари осені, виставка автентичного народного одягу, гончарних виробів.

13:57 01.12.2021