Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19

Станом на 10:00 21 березня в Україні 41 лабораторно підтверджений випадок  COVID-19, з них 3 летальні, 1 пацієнт одужав та вже виписаний з лікарні. За добу було зафіксовано 15 нових випадків. Наразі коронавірусна хвороба виявлена:

12:38 21.03.2020

Прем’єр-міністр розповів про дії Уряду щодо захисту українців від COVID-19

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль розповів про кроки, які робить Уряд, аби не допустити подальшого поширення COVID-19 в Україні.  «Сьогодні виклик номер один – не допустити коронавірусу та погіршення здоров’я українців, а також вберегти якомога більше життів. Тому Уряд діє оперативно. Режим роботи цілодобовий. Штаби працюють. Все, що можна мобілізувати та завезти, – ми завозимо і мобілізовуємо. Ми працюємо з бізнесом, областями, практично декілька разів на день йде комунікація з головами ОДА. Ми працюємо з РНБО. Дякую громадянам України, які дуже свідомо підходять і, в тому числі, до допомоги лікарям. І ще одне прохання: сприймайте з розумінням ті заходи, які вживає Уряд», – заявив очільник Кабінету Міністрів.

12:24 21.03.2020

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19

Станом на ранок 19 березня в Україні лабораторно підтверджено 16 випадків COVID-19,  з них 2 летальних: Чернівецька - 10 випадків (1 летальний) Житомирська - 1 (летальний) випадок Київська - 2 випадки Донецька - 1 випадок м. Київ - 2 випадки.

12:53 19.03.2020

Звернення Міністра охорони здоров’я Іллі Ємця у зв’язку з посиленням обмежень під час карантину

Шановні українці! Влада запровадила карантин. Обмежено  режим роботи транспорту, зачинені кафе, бари, ресторани. На жаль, багато хто сприймає ці заходи легковажно та нехтує встановленими протиепідемічними правилами та способами індивідуального захисту. Я ще раз наголошую, ситуація вкрай серйозна. Не ставте під загрозу своє здоров’я  та здоров’я ваших близьких.

09:04 19.03.2020

Асоціація міст України запрошуємо батьків учнів, керівників закладів дошкільної та загальної середньої освіти взяти участь в анкетуванні.

На виконання звернення Голови Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій С. Бабак листом від 24 лютого 2020 року № 04-24/11-269 до Асоціації міст України інформуємо про проведення анкетування керівників закладів дошкільної та загальної середньої освіти, а також батьків здобувачів загальної середньої освіти.

16:24 18.03.2020

На період карантину призупинено видачу талонів на пільговий проїзд

Керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», на виконання постанови Кабінету Міністрів України  від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» (зі змінами), з метою запобігання занесенню і поширенню на підвідомчій території випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV, розпорядженням міського голови № 57 від 18.03.2020 року:

15:04 18.03.2020