ШТРАФИ ЗА ПІДПАЛ ТРАВИ ЗБІЛЬШЕНО У 18 РАЗІВ

Верховна Рада ухвалила на позачерговому пленарному засіданні Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з метою збереження довкілля щодо посилення відповідальності за дії, спрямовані на забруднення атмосферного повітря та знищення або пошкодження об’єктів рослинного світу». Як розповіла Ірина Свистун, начальник Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми), зазначений нормативно-правовий акт внісряд змін до кодексів, які передбачають покарання за дії, що спричиняють шкоду навколишньому середовищу.

10:21 23.04.2020

Під час карантину українці можуть пред’являти цифрові паспорти з додатку Дія

Україна — перша держава у світі, де можна користуватися цифровими паспортами без паперових/пластикових аналогів. Вам потрібен лише смартфон та мобільний застосунок Дія. Що потрібно знати: ??Паспорти в Дії — цифрові аналоги оригіналів. Юридична сила електронних ID-картки та закордонного біометричного паспорта визначена Постановою уряду. ??Після карантину ви зможете користуватися ними в будь-яких життєвих ситуаціях, де потрібен паспорт громадянина України: подорожі літаком чи поїздом, поштовий зв’язок, посвідчення віку, банківські послуги тощо.

15:46 22.04.2020

З лютого громадяни України, які досягли 18 років, можуть безкоштовно отримати кваліфікований електронний підпис (КЕП) на ID-картку. Особисті ключі до підпису зберігаються на безконтактному електронному носії (чіпі)

1. Навіщо він потрібен? Завдяки КЕП на ID можна отримувати адмінпослуги, укладати угоди, здійснювати банківські операції, оформлювати доручення онлайн. 2. Чи безпечно використовувати підпис на ID? Так, КЕП гарантує конфіденційність. Код доступу до нього (ПІН2) знає виключно громадянин. Без коду жодна інша особа не може отримати підписану вами інформацію. А скопіювати КЕП з ID-картки на флешку чи інший електронний носій неможливо.

15:24 22.04.2020

Уряд продовжив карантин і має чіткий план виходу з нього

Карантин в Україні буде продовжено до 11 травня. Лише після цієї дати почнеться поетапне зняття або послаблення обмежень.  Про це заявив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, відкриваючи чергове засідання Кабінету Міністрів у середу, 22 квітня. Спершу він подякував всім, хто відповідально поставився до рекомендацій влади і залишився святкувати Великдень вдома. За словами очільника Уряду, лише завдяки завчасно введеним карантинним заходам сьогодні в Україні один з найнижчих показників по рівню летальності від COVID-19 – 2,7%.

15:11 22.04.2020

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19

За даними ЦГЗ, станом на 9:00 22 квітня в Україні 6592 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 174 летальні, 467 пацієнтів одужали. За добу зафіксовано 467 нових випадків. Наразі коронавірусна хвороба виявлена: Вінницька область — 349 випадків; Волинська область — 176 випадків; Дніпропетровська область — 150 випадків;

09:40 22.04.2020

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ГРОМАДИ!

Просимо Вас підтримати проєкт Бобровицької ОТГ «Будівництво футбольного поля та поля зі штучним покриттям у м. Бобровиця». Ваша підтримка (голосування) допоможуть реалізувати спортивну мрію не лише молоді нашого району, але і  Ваших команд, які беруть участь у дружніх футбольних та волейбольних турнірах. Для голосування за проект потрібно зайти на сайт Боброви­ць­кої громади за посиланням: https://bobrovycka-gromada.gov.ua/  у розділ «Новини» (верхнє меню). Також можна проголосувати за прямим посиланням на проект: https://cutt.ly/Ot9NkY6

16:59 21.04.2020

Мінімальну допомогу по безробіттю підвищено з 650 до тисячі гривень

Розмір виплат для осіб, які отримують мінімальну допомогу по безробіттю без урахування заробітної плати та страхового стажу, на період карантину підвищено з 650 гривень до тисячі. Таке збільшення передбачено постановою правління Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України, яка набула чинності 18 квітня цього року. Постанова застосовується з початку оголошення карантину, тобто з 12 березня, та діятиме протягом 30 календарних днів після його закінчення.

14:18 21.04.2020

Не станьте жертвою шахраїв під час карантину: пам’ятка клієнтам служби зайнятості

На час дії карантинних заходів Чернігівська обласна служба зайнятості надає послуги клієнтам дистанційно. Відтак, фахівці служби періодично телефонують зареєстрованим безробітним, а також особам, які подали заяву на реєстрацію чи виплату допомоги по безробіттю. Цією ситуацією можуть скористатися зловмисники, щоб дізнатися персональні дані громадян. До уваги осіб, зареєстрованих у центрах зайнятості!

14:15 21.04.2020

Ваш голос є вирішальним! Зробимо місто кращим!

Дякуємо всім, хто вже проголосував за проєкт  "Будівництво футбольного поля та футбольного поля зі штучним покриттям вул. Щаслива, 14 а у м.Бобровиця, Бобровицького району, Чернігівської області"! Кожен ваш голос надважливий для розвитку громади! Закликаємо всіх долучитися до голосування, яке дасть змогу з’явитися у нашому місті сучасній інтегрованій мережі спортивних об’єктів, до якої входитимуть два об’єкти: футбольне поле, площею 2816 м2 (для проведення тренувань і змагань дітей до 13 років) зі штучним покриттям та футбольне поле площею 6200 м2.

11:13 21.04.2020

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19

В Україні зафіксовано 6125 випадків коронавірусної хвороби COVID-19. За даними ЦГЗ, станом на 9:00 21 квітня в Україні 6125 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 161 летальний, 367 пацієнтів одужали. За добу зафіксовано 415 нових випадків. Наразі коронавірусна хвороба виявлена: Вінницька область — 338 випадків; Волинська область — 174 випадки; Дніпропетровська область — 122 випадки;

09:33 21.04.2020