Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 10:00 27 березня в Україні 218 лабораторно підтверджених випадків  COVID-19, з них 5 летальних, 4 пацієнт одужало. За добу було зафіксовано 62 нових випадки. Наразі коронавірусна хвороба виявлена: Вінницька область — 5 випадків; Волинська область — 2 випадки; Дніпропетровська область — 3 випадки; Донецька область — 2 випадки;

12:25 27.03.2020

Уряд дозволив під час карантину працювати сервісним службам з ремонту комп`ютерів, побутових виробів та предметів особистого вжитку

Кабмін прийняв рішення розширити перелік видів послуг, які можна надавати в умовах карантинних обмежень до 24 квітня 2020 року. Зокрема, надано дозвіл працювати пунктам з ремонту комп`ютерів, побутових виробів та предметів особистого вжитку. Відповідно до Класифікації видів економічної діяльності (КВЕД) до таких послуг відносяться:

11:52 27.03.2020

Що дозволено, а що заборонено до 24 квітня – постанова Уряду № 239

Уряд вніс зміни до деяких своїх актів, ухвалених раніше щодо запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. Відповідну постанову прийнято 25 березня  № 239.

08:19 27.03.2020

ПЕРШОГО КВІТНЯ РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ СЕЗОН ТИШІ В УКРАЇНІ: ЩО ТРЕБА ЗНАТИ

Аби не турбувати диких тварин у період їх розмноження, щороку з 1 квітня по 15 червня в Україні запроваджується сезон тиші. То ж Департамент екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації звертається до керівників підприємств, установ і організацій, а також до громадян з проханням дотримуватися режиму сезону тиші, аби не шкодити природі й допомогти їй у відтворенні та збереженні тваринного світу. Згідно із Законом України «Про тваринний світ», у цей час забороняється проведення робіт і заходів, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою (пальба, проведення вибухових робіт, феєрверків, санітарних рубок лісу, використання моторних маломірних суден, проведення ралі та інших змагань на транспортних засобах).

16:52 26.03.2020

Зафіксований перший позитивний результат експрес-тесту на коронавірус в області

До комунального некомерційного підпримства "Борзнянська центральна районна лікарня" госпіталізовано 69-річного чоловіка з ознаками вірусної пневмонії. Результат експрес-тесту на наявність COVID-2019, проведеного пацієнту, виявився позитивним.

14:48 26.03.2020

В області працюють «телефони довіри»

Шановні жителі області! Якщо ви потребуєте психологічної або консультативної допомоги під час карантину, запровадженого у зв’язку з поширенням коронавірусу, скористайтеся «телефонами довіри», що діють на Чернігівщині. Можна обрати обласну установу, в яку зателефонувати: центр соціально-психологічної допомоги, центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, а також психологічний центр. Консультант надасть фахову допомогу або ж підкаже, куди звернутися для вирішення конкретної ситуації. Конфіденційність гарантується.

13:17 26.03.2020

Рекомендації: якщо лікуєте коронавірус вдома

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, 80% хворих на коронавірус мають легкий перебіг захворювання. Зазвичай вони лікуються вдома. Водночас, не потрібно забувати: рішення про те, чи госпіталізувати пацієнта, чи лікувати вдома, приймає лікар. Якщо він обрав останнє, вже є перевірені на практиці процедури догляду. По-перше, Міністерство охорони здоров’я рекомендує дотримуватись елементарних правил догляду за хворим на COVID-19 у легкій формі. Наступне. Хворому необхідно виділити хворому окрему кімнату, яка добре провітрюється. І переселити з помешкання людей із груп ризику: похилого віку, із хронічними хворобами, а також дітей.

11:56 26.03.2020

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19

"За даними Центру громадського здоров’я, станом на 10:00 26 березня в Україні 156 лабораторно підтверджених випадків Covid-19, з них 5 летальних, 1 пацієнт одужав та вже виписаний з лікарні. За добу було зафіксовано 43 нові випадки", - йдеться у повідомленні.

10:21 26.03.2020

У ДЕПАРТАМЕНТІ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ОДА ТИМЧАСОВО ОБМЕЖЕНО ПРИЙОМ ФІЗИЧНИХ ОСІБ ТА ПРЕДСТАВНИКІВ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ

Обмеження прийому фізичних осіб та представників суб’єктів господарювання встановлені на час дії карантинних заходів, пов’язаних з епідемією коронавірусу. Відповідне рішення прийнято на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке відбулося 18 березня.

15:48 25.03.2020

Уряд запровадив режим надзвичайної ситуації по всій території України

Уряд запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України на 30 днів, до 24 квітня 2020 року. Таке рішення прийняте сьогодні на засіданні Кабінету Міністрів України. «Уряд діє за визначеним планом боротьби з поширенням коронавірусної інфекції. І сьогоднішнє рішення обумовлене тим, що випадки захворювання на COVID-19 вже виявлені в 13 областях та місті Києві», - зазначив Прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

15:09 25.03.2020