Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19

"Підтверджено 9 009 випадків COVID-19, з них 392 протягом останньої доби. Зокрема хворобу підтверджено у 614 дітей та 1 749 медиків", - йдеться у повідомленні. На амбулаторному лікуванні 6 176 пацієнтів, з них 490 дітей та 1 455 медпрацівників. Усього потребували госпіталізації 2 833 осіб, з них 124 дитини та 294 медики. На апараті штучної вентиляції легенів знаходиться 110 людей, у тому числі одна дитина та 7 медиків.

09:48 27.04.2020

Стартує 4 тиждень Всеукраїнської школи онлайн

О 10.00 стартує 4 тиждень Всеукраїнської школи онлайн. Усі уроки на сьогодні вже заплановано на YouTube МОН: www.youtube.com/c/MONUKRAINE. Традиційно ділимося з вами розкладом на тиждень, де заздалегідь вказані теми кожного уроку. Для вашої зручності працюють окремі списки відтворення для кожного класу, просто клікайте на потрібне вам посилання:

08:32 27.04.2020

Через епідемію коронавірусу дрібні фермери та сімейні фермерські господарства по усьому світу мають проблеми із збутом власної продукції

Закриття продовольчих ринків ставить під удар дрібних фермерів. Українська плодоовочева асоціація (УПОА) відмічає критичну ситуацію із продажами ранньої продукції на Закарпатті та в південних регіонах України. Окрім проблем із доставкою продукції через карантин, обмежена робота багатьох ринків, де реалізувалося до 85% ранніх овочів і ягід.

08:22 27.04.2020

Повідомлення про оприлюднення проєкту рішення Бобровицької міської ради «Про місцеві податки та збори на підвідомчій території Бобровицької міської ради (ОТГ) на 2021 рік»

Керуючись Законом України «Про засади державної регуляторної політики у cфері господарської діяльності»,  Бобровицька міська рада повідомляє про оприлюднення проєкту рішення «Про місцеві податки та збори на підвідомчій  території Бобровицької міської ради (ОТГ)  на 2021 рік».

12:42 24.04.2020

Шановні ліквідатори наслідків Чорнобильської катастрофи!

Чорнобиль поламав життя мільйонів людей, назавжди розділив їх долі на дві половини: мирне життя до катастрофи і небувале горе, яке не піддається будь-якому виміру, після 26 квітня 1986 року. Відтоді кожен з нас живе з великою тривогою за майбутнє прийдешніх поколінь, яких торкнулося Чорнобильське лихо, і усвідомлює всю незахищеність людства перед катастрофами планетарного масштабу. Розміри Чорнобильської катастрофи могли б бути ще більшими і жахливішими, якби на поєдинок з розбурханим атомом з перших хвилин аварії не вступили тисячі людей.

12:19 24.04.2020

34-роковини Чорнобильської трагедії

26-го квітня виповнюються 34-ті роковини страшної для всього людства аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Цей день навічно вкарбувався в історію України трагічним днем. Так, 34 роки, це  мить в історії людства. Та за ці роки ми всі стрімко прозріли та подорослішали на цілу епоху, ми стали вимогливіші до самих себе, і до тих, у чиїх руках людське існування і доля  природи. Надто вже  високою ціною, довелося і ще доведеться платити за наслідки Чорнобиля.

11:16 24.04.2020

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19

В Україні станом на 24 квітня підтверджено 7 647 випадків COVID-19. "Усього в Україні досліджено 77 752 зразки на нову коронавірусну інфекцію методом ПЛР. Протягом 23 квітня отримано 477 повідомлень про нові підтверджені випадки", - йдеться у повідомленні.

09:47 24.04.2020

Зовнішнє незалежне оцінювання у 2020 році пройде з дотриманням соціального дистанціювання та з використанням засобів індивідуального захисту

? Дати проведення ЗНО залежатимуть від завершення карантину. Якщо карантин завершиться до початку червня, основна сесія тестування пройде між 25 червня та 17 липня. Якщо карантин триватиме до початку серпня, ЗНО відбудеться з 17 серпня до 4 вересня. Вступна кампанія в українських університетах також відповідно зміниться.

15:40 23.04.2020