Дата: від до Скинути

На Чернігівщину надійшла партія медичних засобів для боротьби з поширенням коронавірусу

Днями зі столиці до Чернігівської області надійшов гуманітарний медичний вантаж із засобами медичної допомоги та індивідуального захисту для медиків та екстрених служб. Управління охорони здоров’я ОДА отримало 1080 медичних костюмів біозахисту, 8240 респіраторів, майже 400 упаковок оглядових рукавичок різного розміру. Крим того для потреб лікарень області доставлено ендотрахеальні трубки, дихальні контури для дітей та дорослих, вірусо-бактеріальні фільтри, датчики, бахіли.

09:36 31.03.2020

В Україні зафіксовано вже 480 випадків коронавірусної хвороби Covid-19 станом на 10:00 30 березня

“Станом на 10:00 30 березня в Україні 480 випадків коронавірусної хвороби COVID-19, загалом за добу ми зареєстрували 60 випадків. Всього ми маємо 11 летальних випадків, з них 2 в Київській області, і 6 пацієнтів, які повністю одужали”, - сказав Ляшко. Наразі, за його словами, найбільше випадків зареєстровано в м. Києві — 102 випадки, Київська область — 49 випадків, Чернівецька область — 75 (16 за минулу добу) випадків, Тернопільська область — 60 випадків, Івано-Франківська область — 41, Черкаська область — 50 випадків.

11:31 30.03.2020

МОЗ визначило перелік лікарень першої хвилі для госпіталізації пацієнтів з COVID-19, зокрема, передбачено 240 медичних закладів по Україні для госпіталізації пацієнтів, чий стан погіршується

"МОЗ повідомляє: Визначено перелік лікарень першої хвилі для госпіталізації пацієнтів з COVID-19. Передбачено 240 медичних закладів на всій території України для госпіталізації пацієнтів, стан яких погіршується", - йдеться у повідомленні. Зазначається, що вибір цих лікарень є спільною позицією голів ОДА, МОЗ та НСЗУ, а пріоритетним критерієм вибору було визначено безпеку пацієнтів. "Госпіталізовані з COVID-19 мають отримувати всі необхідні медичні послуги без необхідності переведення до іншої лікарні при погіршенні стану, а ті пацієнти, які потрапили до лікарні через інші захворювання, не перетинались з інфікованими коронавірусом пацієнтами та безпечно проходили лікування", - підкреслили у Міністерстві охорони здоров'я України.

10:32 30.03.2020

30-31 БЕРЕЗНЯ ПО ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ОЧІКУЄТЬСЯ СНІГ ТА КОЛИВАННЯ ТЕМПЕРАТУР З ПЛЮСА НА МІНУС

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області попереджає водіїв про погіршення погодних умов, що може вплинути на обстановку на автошляхах. 31 березня - 2 квітня в зв'язку з вторгненням арктичного повітря в західних, північних, більшості центральних областей очікується відчутне зниження температури: вночі 0-6° морозу (31 березня в центральних областях від 3° морозу до 3° тепла), вдень 1-6° тепла. Зокрема по Чернігівській області, з вечора 30 березня до першої половини дня 31 березня прогнозується ??сніг, вітер, коливання температурних показників з плюса на мінус. Очікується, що негода рухатиметься з півночі зі сторони Новгорода-Сіверського, далі - Чернігів, і поступово прийде у південні райони.

09:26 30.03.2020

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19

За даними Центру громадського здоров’я, станом  на 10:00 29 березня в Україні 418 лабораторно підтверджених випадків  COVID-19, з них 9 летальних, 5 пацієнтів одужало (4 дорослих, 1 дитина). За добу було зафіксовано 109 нових випадків. Наразі коронавірусна хвороба виявлена: Вінницька область — 22 випадки; Волинська область — 2 випадки; Дніпропетровська область — 6 випадків; Донецька область — 2 випадки;

11:36 29.03.2020

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 10:00 28 березня в Україні 311 лабораторно підтверджених випадків  COVID-19, з них 8 летальних, 5 пацієнтів одужало (4 дорослиї, 1 дитина). За добу було зафіксовано 93 нові випадки. Наразі коронавірусна хвороба виявлена: Вінницька область — 16 випадків; Волинська область — 2 випадки; Дніпропетровська область — 7 випадків; Донецька область — 2 випадки;

11:33 28.03.2020

На Чернігівщині перший підтверджений випадок захворювання на коронавірус

У Чернігівській області зафіксовано перший випадок коронавірусу. Результати ПЛР-тесту надійшли сьогодні, 27 березня, у другій половині дня. Хворий наразі знаходиться в окремому боксі інфекційного відділення Борзнянської районної лікарні. Він перебуває під наглядом лікарів, його стан задовільний. Визначено перше коло контактних осіб, усі вони перебувають на самоізоляції, знаходяться під медико-санітарним наглядом, самоізоляцію контролюють працівники Національноі поліції.

22:42 27.03.2020

Віктор Ляшко про ситуацію з коронавірусом в Україні: Зараз багато залежить від кожного з нас

Зараз багато залежить від кожного з нас. Щоб зберегти своє здоров’я та оточуючих і не допустити масового поширення інфекційної хвороби COVID-19 на території держави, потрібно дотримуватися карантину та використовувати засоби профілактики. На цьому наголосив заступник Міністра охорони здоров’я - головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко на брифінгу 27 березня. Він повідомив, що за даними Центру громадського здоров’я станом на 10:00 27 березня в Україні 218 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 5 летальних, 4 пацієнти одужали. За добу зафіксовано 62 нових випадки.

15:20 27.03.2020