Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 10:00 25 березня в Україні 113 лабораторно підтверджених випадків  COVID-19, з них 4 летальні, 1 пацієнт одужав та вже виписаний з лікарні. За добу було зафіксовано 29 нових випадків. Виявлено перші випадки інфікування у Волинській, Одеській, Луганській та Запорізькій областях. Наразі коронавірусна хвороба зафіксована:

11:23 25.03.2020

У режимі відеоселектору відпрацювали з головами РДА, ОТГ та головними лікарями проблемні питання дотримання карантину та готовності медзакладів – Андрій Прокопенко

Вчора, 24 березня, у Чернігівській ОДА відбулася чергова селекторна нарада з керівниками громад області, головами РДА та головними лікарями районних та міських лікарень, яку провів голова ОДА Андрій Прокопенко. У форматі питань-відповідей обговорили такі основні питання: забезпечення життєдіяльності громад в умовах карантину; підготовка лікувальних закладів до допомоги хворим на COVID-19. Значна частина проблем потребує обговорення на державному рівні. Наприклад, лікарі ставлять питання про відтермінування другого етапу медичної реформи, воно стало особливо актуальним в умовах можливої епідемії коронавірусу.

08:42 25.03.2020

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 10:00 24 березня в Україні 84 лабораторно підтверджених випадків  COVID-19, з них 3 летальні, 1 пацієнт одужав та вже виписаний з лікарні. За добу зафіксовано 11 нових випадків. Наразі коронавірусну хворобу виявлено у: Дніпропетровська область — 2 випадки;

11:06 24.03.2020

Нарада із запобігання занесення та поширення на територію району випадків захворювання коронавірусом

Сьогодні, 23 березня, міський голова Тетяна Ковчежнюк взяла участь у черговому засіданні районної  комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій із запобігання занесенню та поширенню на територію району випадків захворювання коронавірусом. Учасники наради обговорили виконання Плану дій з попередження можливого поширення інфекції на території району.

15:27 23.03.2020

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ

Міська рада надає для обговорення проєкт   рішення міської ради «Про  внесення  змін  до  рішення  двадцятої  сесії  міської  ради  сьомого  скликання   від  25.06.2019   № 818-20/VII   «Про встановлення місцевих  податків  і  зборів  на  підвідомчій території Бобровицької міської ради  на 2020 рік», аналіз регуляторного впливу до цього проєкту рішення.         Зауваження та пропозиції до зазначеного проєкту приймаються міською радою протягом  30 днів, з дня оприлюднення цього повідомлення  на офіційному сайті Бобровицької міської ради (розділ «Регуляторна діяльність»)    за посиланням https://bobrovycka-gromada.gov.ua/news/1584961941/), за адресою: 17400, м.Бобровиця, вул. Незалежності, 46 (1 поверх, загальний відділ).    Телефон для довідок  2-52-84.

13:09 23.03.2020

Перелік послуг, що надаватимуться у відділі ЦНАП Бобровицької міської ради під час карантину

Кабінет Міністрів України затвердив перелік адмінпослуг, які за невідкладних обставин надаватимуться у Центрах надання адміністративних послуг під час карантину.

12:50 23.03.2020

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19

Станом на ранок 23 березня до Центру громадського здоров'я (ЦГЗ) надійшло 114 повідомлень про підозру на Covid-19, загалом же в Україні зафіксовано 73 випадки коронавірусної хвороби Covid-19.  "За даними ЦГЗ, станом на 10:00 23 березня в Україні 73 лабораторно підтверджених випадків Covid-19, з них 3 летальні, 1 пацієнт одужав та вже виписаний з лікарні. За добу було зафіксовано 26 нових випадків", - йдеться у повідомленні. Наразі коронавірусна хвороба виявлена: у Чернівецькій області - 25 випадків (1 летальний, 1 одужання), Житомирській області - 2 випадки (1 летальний), Київській області - 5 випадків, Донецькій області - 1 випадок, Дніпропетровській області - 2 випадки, Івано-Франківській області - 5 випадків (1 летальний), Львівській області -2 випадки, Тернопільській області - 1 випадок, Черкаській області - 1 випадок, у м. Києві - 29 випадків.

10:58 23.03.2020

В Україну з Китаю прибув літак з партією тестів для виявлення коронавірусу

Літак Збройних сил України Іл-76 доправив в аеропорт «Бориспіль» (Київ) з китайського Гуанчжоу партію тестів для виявлення коронавірусної інфекції. Військовий борт привіз в Україну два види тестів: для ПЛР (полімеразної ланцюгової реакції) та 250 тисяч тестів для експрес-діагностики. Крім того, доставлено медичні маски різного ступеня захисту, дезінфектори, апарати штучної вентиляції легень та інші засоби, необхідні для боротьби з поширенням COVID-19. Після завершення дезінфекційних заходів санітарними службами літак почнуть розвантажувати.

08:22 23.03.2020

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19

Станом на 10:00 22 березня в Україні 47 лабораторно підтверджених випадків  COVID-19, з них 3 летальні, 1 пацієнт одужав та вже виписаний з лікарні. За добу було зафіксовано 6 нових випадків, усі вони - у м. Київ. Наразі коронавірусна хвороба виявлена:

14:34 22.03.2020

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19

Станом на 10:00 21 березня в Україні 41 лабораторно підтверджений випадок  COVID-19, з них 3 летальні, 1 пацієнт одужав та вже виписаний з лікарні. За добу було зафіксовано 15 нових випадків. Наразі коронавірусна хвороба виявлена:

12:38 21.03.2020