Дата: від до Скинути

6 квітня на YouTube-каналі МОН та ще на 14 телеканалах і медіаресурсах стартувала Всеукраїнська школа онлайн

Уже сьогодні, 6 квітня, на YouTube-каналі Міністерства освіти і науки України, а також ще на 14 телеканалах та медіаресурсах о 10:00 розпочалася трансляція уроків для учнів 5-11 класів на карантині. На YouTube-каналі МОН можна переглянути уроки абсолютно для кожного класу. Публікуватимуться вони за розкладом – один за одним, щоб можна було краще структурувати заняття. Під кожним відео учень також може знайти рекомендоване домашнє завдання на закріплення теми.

12:13 06.04.2020

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 9:00 6 квітня в Україні 1319 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 38 летальних, 28 пацієнтів одужало. За добу було зафіксовано 68 нових випадків. Наразі коронавірусна хвороба виявлена: ??Вінницька область — 75 випадків; ??Волинська область — 24 випадки; ??Дніпропетровська область — 14 випадків; ??Донецька область — 9 випадків;

11:14 06.04.2020

Телефони гарячих ліній

З питань стосовно карантину, допомоги літнім людям під час карантину, алгоритму виявлення та лікування коронавірусної інфекціїї COVID-19 звертайтеся на телефони гарячих ліній у відповідному регіоні.

10:54 06.04.2020

Структура ООН Жінки в Україні проводить онлайн-опитування щодо гендерного впливу пандемії коронавірусу COVID-19 на повсякденне життя мешканок та мешканців України.

Результати цього опитування допоможуть правильно побудувати подальшу програмну діяльність та надати рекомендації органам влади у зв’язку з ситуацією, що склалася.     Участь у онлайн-опитуванні є анонімною. Опитування проводиться до 6 квітня включно.

10:30 06.04.2020

Медики розповіли, як правильно носити маску

Центр громадського здоров'я України зазначив, що неправильне використання медичних масок може знизити їхню ефективність та надав рекомендації щодо надягання, носіння, знімання та утилізації масок. "Під час використання масок треба дотримуватися рекомендацій щодо їх надягання, носіння, знімання та утилізації", - йдеться у повідомленні.

19:40 04.04.2020

Роз’яснення щодо нових обмежувальних заходів на період карантину

Прийняті Постановою №211 нові норми обмежувальних заходів викликали в українців безліч запитань. Уряд надає роз’яснення щодо найбільш поширених запитань. Чому запровадили правило носити з собою документи, що посвідчують особу? Наявність у людини документів дозволить перевірити, чи не мусить вона бути на самоізоляції, або в обсервації. А також це дасть можливість органам правопорядку застосовувати адміністративну відповідальність для порушників правил карантину.

19:25 04.04.2020

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19

"В Україні зафіксовано 1096 випадків коронавірусної хвороби COVID-19. За даними ЦГЗ, станом на 10:00 4 квітня в Україні 1096 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 28 летальних, 23 пацієнти одужало. За добу було зафіксовано 154 нові випадки", - йдеться у повідомленні. Наразі коронавірусна хвороба виявлена: ?Вінницька область — 66 випадків; ?Волинська область — 17 випадків; ??Дніпропетровська область — 14 випадків; ??Донецька область — 8 випадків;

10:42 04.04.2020

Ще двом жителям Борзнянського району встановили діагноз коронавірус

Сьогодні в Чернігівському обласному лабораторному центрі провели ПЛР дослідження 4 хворим. Діагноз коронавірус підтверджено двом особам, які госпіталізовані до інфекційного відділення Борзнянської ЦРЛ. На Борзнянщині тепер вже 6 випадків захворювання. – Борзнянська ЦРЛ має необхідне матеріально-технічне оснащення та кадрове забезпечення. У закладі – двоповерхове окреме інфекційне відділення, працюють 2 лікарі-інфекціоністи, 4 терапевти, 1 педіатр та 2 анестезіологи. Відділення інтенсивної терапії оснащене 5 апаратами ШВЛ та 6 кисневими концентраторами. 1 апарат ШВЛ та 1 кисневий концентратор уже розташовані в інфекційному відділенні. Цього тижня на Борзнянську ЦРЛ додатково направлені засоби захисту та дезінфекції, – повідомив голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко.

22:37 03.04.2020