Вибори Президента закладу 2021

Сучасні  умови  розвитку держави вимагають  формування  якісно  нового громадянина,  здатного  включитися в демократичні  процеси, його підготовки до самостійного життя та використання свого потенціалу в інтересах суспільства. Важливою складовою у вирішенні цих проблем є учнівське самоврядування.

10:42 15.09.2021

Онлайн-курс

Державна служба якості освіти пропонує онлайн-курс «Управління якістю освіти в школі»

11:26 14.09.2021

Подяка

Ковчежнюк Тетяна Миколаївна, Бобровицький міський голова, вручила Подяку  Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації депутату обласної ради, директору ТОВ «Козацьке» Чубовському Сергію Миколайовичу, за вагомий внесок у розвиток та підтримку освітньої галузі Чернігівщини.

08:31 14.09.2021

Він залишився завжди молодим...

«Він залишився завжди молодим… Щороку ми, однокласники, збираємося біля його могили…”. Такими словами розпочала мітинг-реквієм Валентина Макаренко про свого шкільного друга Миколу. У с. Григорівка Бобровицького району похований воїн-афганець, випускник Бобровицької школи № 2 Микола Басанько. Біля його могили зібрались діти та дорослі. Вчитель історії Тамара Адаменко ознайомила присутніх з музейними матеріалами закладу. Віктор Акінцов та Тимур Маткасимов розповіли про складні часи служби в Афганістані, про загиблих воїнів-афганців району, про останнє бойове завдання М.Басанька, від якого він міг відмовитися в останній день служби.

16:38 13.09.2021

Відзначення Дня знань

Вже традиційно в перший день навчального року в школах України проходить святкова лінійка, де лунає перший дзвоник. 1 вересня  його почули у закладах освіти Бобровицької міської ради: 266 першокласників; 253 дев’ятикласники; 132 одинадцятикласники. Всього 2695 здобувачів освіти навчатимуться  у 2021-2022 навчальному році.

10:55 03.09.2021

Освітянський форум

26  серпня  відбувся Освітянський форум «Бренд закладу освіти: від задуму до популярності». На  освітянському форумі працівників освіти  були присутні: Тетяна Ковчежнюк, міський голова, Людмила Панасюк, начальник відділу освіти Бобровицької міської ради, керівники закладів освіти Бобровицької міської ради, їх заступники,  педагогічні працівники, учні та  випускники 2020 -2021 навчального року.

11:07 30.08.2021

Перший урок у 2021/2022 навчальному році

Перше вересня – урочистий та хвилюючий день. Він завжди відрізняється яскравістю вражень і переживань, нових надій і несподіваних зустрічей.

12:16 28.08.2021

До уваги педагогічної громадськості!

Українським інститутом національної пам’яті до Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України (29 серпня) підготовлено інформаційні матеріали (додаються), які можна використати під час підготовки та проведення заходів.

11:09 28.08.2021