Відзначено кращу з кращих освітянку Бобровицької громади

Дата: 08.02.2023 15:49

З метою підвищення престижності професії вчителя в суспільстві, виявлення творчих компетентних особистостей  в умовах розбудови Нової української школи щорічно проводиться Всеукраїнський конкурс «Учитель року».

Традиційне змагання майстрів педагогічної діяльності є однією з найбільш очікуваних і значимих подій для всіх освітян України.

Конкурс педагогічної майстерності дає можливість учасникам зробити крок  до професійного зростання.

З 23 січня по 03 лютого 2023 року Чернігівським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського в дистанційному форматі проводився перший (обласний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2023». Освітяни Чернігівщини змагалися за першість у номінаціях «Захист України»,  «Основи здоров’я», «Початкова освіта», «Фізична культура».

18 креативних педагогів продемонстрували високий рівень фахової підготовки, професійні компетентності та творчі здібності.

Учасником фінального етапу обласного туру конкурсу професійної майстерності  в номінації «Початкова освіта» була Філіпенкова Марина Ігорівна, учитель  Бобровицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1.

У ході освітянського змагання  педагог  демонструвала  нові педагогічні ідеї, професійні вміння  й творчі здобутки.

Напруженими були конкурсні дні для Марини Ігорівни, але вона успішно  пройшла усі три випробування «Майстер-клас», «Методичний практикум» та «Урок», розкривши свій творчий потенціал.

Під час проведення уроку  «Я пізнаю світ» у другому класі з теми «Подорож до Карпатського біосферного заповідника. Охорона рослин і тварин»  Марина Ігорівна виявила творчий підхід щодо організації освітнього процесу. Використаний широкий спектр методів, форм, засобів, педагогічних прийомів розкрив неповторність і педагогічний талант  учителя.

Конкурс  педагогічної майстерності відкрив для вчителя нові можливості та  перспективи, став ще однією сходинкою до вершини професіоналізму, показав нові грані педагогічного досвіду, став школою самоствердження і самовираження.

Марина Ігорівна достойно представила Бобровицьку громаду та Бобровицький ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 на обласному рівні, показавши високі результати педагогічної майстерності в конкурсі. Фахове журі відзначило педагога-новатора  почесним  другим  місцем.

08 лютого 2023 року в Чернігівському обласному інституті післядипломної педагогічної  освіти імені К.Д.Ушинського відбувся захід з відзначення переможців першого (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2023».

У заході взяли участь В’ячеслав Чаус, начальник Чернігівської обласної військової адміністрації, Жанна Шерстюк, заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації, Олена Дмитренко, голова Чернігівської обласної ради, Юрій Музика, начальник Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації, Тетяна Матвеєва, голова Чернігівської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки, Анатолій Заліський, ректор Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського, голови журі, фіналісти першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2023» та представники органів управління освітою. Бобровицьку громаду представляла начальник відділу освіти Валентина Мартишевська.

В’ячеслав Чаус та Олена Дмитренко вітали фіналістів конкурсу педагогічної майстерності та брали участь у церемонії нагородження переможців, лауреатів, дипломатів професійного змагання.

Диплом та подяку лауреату конкурсу «Учитель року-2023» Марині Філіпенковій, учителю початкових класів Бобровицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1, вручив В’ячеслав Чаус, начальник Чернігівської обласної військової адміністрації.

Ми пишаємося  творчим вчителем, креативною особистістю.

Тож нехай участь у конкурсі «Учитель року» надихає Марину Ігорівну- талановитого педагога на нові ідеї, задуми та пошуки, додає віри в те, що кожний майбутній день буде плідним у професійному злеті.

Бажаємо й надалі успіхів та перемог на освітянському фронті!