День єдності

Дата: 16.02.2023 14:10

16 лютого 2023 року на центральній площі міста Бобровиця відбулося масове дійство, присвячене відзначенню Дня єдності в Україні.

Активними учасниками заходу були здобувачі освіти Бобровицького ліцею, Бобровицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1 та вихованці Боброовицького ЗДО ясла/садка «Веселка». Вони взяли участь у флешмобі «У єдності – наша сила» та підтримати дух свята символами нашої державності й культури: вишиванкою, українським вінком, синьо-жовтою стрічкою, зображенням тризубу та Державним Прапором України.

Хай майорить у рідних кольорах сьогодні Україна для тих, хто бореться за кожен клаптик рідної землі, для тих, хто чекає повернення воїнів у рідну домівку, для тих, хто оберігає нашу незалежність.