Тетяна Ляшенко - директор Бобровицького ЗДО я/с «Золотий ключик»

Дата: 16.02.2023 14:09

16 лютого 2023 року на посаду директора Бобровицького закладу дошкільної освіти ясла-садка «Золотий ключик» Бобровицької міської ради призначено Тетяну Ляшенко.

Шановна Тетяно Олександрівно! Зичимо Вам успіхів у всіх починаннях, плідної професійної діяльності. Нехай завжди супроводжує Вас удача, розуміння та підтримка колег, а підґрунтям професійних успіхів стане міцне здоров’я, гарний настрій, сповнене любові серце.

Переконані, що Ваш професіоналізм, управлінський талант, організаторські здібності сприятимуть  новим досягненням, новим здобуткам освітнього закладу. Нехай робота приносить тільки задоволення, а любов вихованців, повага колег, шана батьків будуть подякою за працю.

Залишила посаду директора даного закладу та пішла на заслужений відпочинок  Анна Кізяк.

Дякуємо їй за те, що найкращі роки свого життя присвятила закладу дошкільної освіти, з честю та гідністю виконувала поставлені завдання, завжди  була прикладом для колег. За її плечима гідний поваги життєвий шлях. Бажаємо Анні Богданівні міцного здоров’я, щастя, радості та довгих років життя під мирним небом!