2-й Всеукраїнський конкурс есе «Моя мрія – успішна Україна»

Дата: 17.07.2023 16:27

Упродовж травня – липня 2023 року проводився 2-й Всеукраїнський конкурс есе «Моя мрія – успішна Україна» серед учнів 11 класів закладів загальної середньої освіти, спеціалізованих шкіл та ліцеїв, організований кафедрою Міжнародних економічних відносин та маркетингу Львівського національного університету природокористування.

Мета конкурсу: виявлення та стимулювання творчо обдарованої учнівської молоді, сприяння її профорієнтації, стимулювання до прояву активної життєвої позиції, промоції навчальних закладів на загальнодержавному рівні.

Цьогоріч на конкурс було надіслано 250 робіт із 18 областей України, з яких було відібрано 9 робіт, що отримали призові місця, 19 робіт визнано лауреатами конкурсу.

Лауреатами 2-го Всеукраїнського конкурсу есе «Моя мрія – успішна Україна» стали Надія Скиба, учениця 11 класу Бобровицького ліцею (керівник Ліана Басиста, учитель української мови та літератури) та Людмила Попова, учениця 11 класу Рудьківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів (керівник Наталія Данько, учитель історії).

Вітаємо здобувачів освіти та їх наставників із гарним результатом та бажаємо подальших успіхів і творчих досягнень!