Вітаємо Бобровицький заклад дошкільної освіти з ювілеєм!

Дата: 18.07.2023 16:05

Сьогодні поважний ювілей святкує Бобровицький заклад дошкільної  освіти «Барвінок». Садочку виповнилося 70 років! Як і годиться, з нагоди цієї дати на подвір’ї зібралися гості: Юлія ПЕТРЕНКО, заступник міського голови, Валентина МАРТИШЕВСЬКА, начальник відділу освіти міської ради, Валентина ДАЦЕНКО, представник депутата обласної ради Сергія ЧУБОВСЬКОГО, головні спеціалісти відділу освіти, випускники різних років, батьки.

Вихованці старшої групи разом зі своїми наставниками подарували присутнім незабутній  концерт, під час якого діти танцювали, співали, дякували за домашню атмосферу, яку створює колектив закладу. Наймолодші представники, вихованці молодшої групи, також долучилися до привітань і заспівали чарівну дитячу пісеньку.

Своїми спогадами про заклад поділилася директор Валентина СІБГАТУЛІНА, а їй є що згадати, адже Валентина Василівна керує садочком уже 44 роки.

Отож, вітаємо Бобровицький заклад дошкільної освіти «Барвінок» з Днем народження! Нехай у стінах вашого закладу завжди радісно лунають дитячі голоси! Нехай ваші вихованці ростуть, набираються досвіду, вчаться, розквітають і дарують безліч приводів для щирої гордості за них!

Процвітання і МИРУ вам!

Відділ освіти міської ради