Заклади освіти отримали подарунки

Дата: 08.09.2023 15:08

Щиро дякуємо депутату обласної ради Сергію Чубовському, який подарував кожному з 254 першокласників нашої громади портфелик до початку нового навчального року. Не забувся і за своє рідне село здобувачам освіти Козацького ЗЗСО І-ІІІ ступенів Сергій Чубовський подарував телевізор, а Петрівській гімназії –спортивний інвентар.

Щиро дякуємо! Просто подякувати це звичайно замало, за ту підтримку , що ми відчуваємо. Своїми подарунками і вчинками ви говорите, що ви поряд з нами у наших проблемах. І так стає приємно і тепло вже від того, що не працює банальний вислів «Кому потрібні чужі діти?». Кожен Ваш подарунок - це турбота про наших здобувачів освіти, бо ви даруєте дорогі і потрібні у воєнний час дітям речі.

Низький уклін Вам та щира подяка за все, що Ви робите для нас.

З повагою, освітяни Бобровицької громади.